Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyákat...

Szerintetek milyen kutyákat lehet jól alkalmazni házőrzésre és agilityre is egyben? Melyek ezek a fajták?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Malinois illetve még a többi belga is jó - de én tuti malit vennék ha az is fontos h házat is őrizzen és agilityben is jó legyen.
2010. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen a mali jó örző-védő kutya , és jó agility-re is mert nagyon sok energiája van , rettentő gyorsan mozog :)
2010. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
pit bull, amstaff, mindkettőben nagyon jók ők is.
2010. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem egy olyan menhelyi keveréket ismerek, aki mindkét feladatra szuperül alkalmas lenne.

Ha szóba jöhet a keverék is, nagyon szívesen ajánlok neked.

2010. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amstaffal agility versenyen nem sok babér terem. Én azt nem ajánlanám..
2010. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,a mi pitünk nagyon ügyesen csinálja, jó az tény, hogy kisebb termetű, és kisebb súlyú, mint egy amstaff.
2010. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Versenyeztek is vele? (mert számomra az a mérvadó) Azt nem vonom kétségbe, h nagyon ügyesen megcsinálja az akadályokat, de azért abban megegyezhetünk, h az közel sem az agility színe-java.
2010. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! A belgát azt én is tudtam, hogy jók általában mind a kettőben. Nem mellékes dolog, hogy gyönyörűek! Szerintem..:)
2010. máj. 19. 17:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem versenyzünk vele, eszembe sem jutott soha. Mi inkább őrző-védőzünk;)
2010. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem border collie-m van..ő ugye az agilityk sztárja, szóval, ha versenyezni akarnál vele, akkor tuti befutó lenne (mi is majd most fogjuk kezdeni, egyenlőre még csak kutyasuliba járunk) és az én 11 hónapos borderem házőrzésre is alkalmas (bár tudom, alapvetően nem ez a mérvadó tulajdonsága) mindent és mindenkit megugat, jelez, aki/ami a ház előtt elmegy, és a minap még a vízszerelő sem mert bejönni, mert morog, ugat, feláll a szőr a hátán, stb.. az idegenekkel abszolút bizalmatlan, a nagymamámat a mai napig megmorogja (ő nem szimpi neki) de azonkívül a kedves, jószándékú emberekhez megy simit kérni, stb.. szóval nem egy véreb :D
2010. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!