Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért "adnátok kölcsön" a...

Mennyiért "adnátok kölcsön" a kutyátokat fedezni? Mennyit lehet vinni fedezni?

Figyelt kérdés

Egy Akita inu, külföldi vérvonal, dínyertes kutya.

Sok megkeresést kapunk, hogy szeretnének a kutyánktól kiskutyát.

Mennyi lenne a reális ár?

Mennyit lehet vinni fedezni?


2017. jún. 8. 13:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Azért vagytok lepontozva mert valami beteges kényszert éreztek állandóan "szaporítózni" "menhelyi kutyázni" meg " ivartalanítani" és oda is jöttök kötözködni viszályt szítani , ahol egyáltalán nem ez a kérdés. Pedig szó szerint a kutyát nem érdekli a véleményetek .
2017. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

1, az igazi tenyésztő is kezdte valahol.

2, a kérdező valóban nem tenyésztő, csak egy magánszemély, akinek van egy jó vérvonalú, díjnyertes KANJA, akinek a génjeit több tenyésztő szeretné továbbvinni. Szerintem ez nem bűn.

3, Ahogy írták már előttem: senkinek nem használ, ha elkezdtek itt is szaporítózni, a kérdező semmi rosszat nem tett, viszont rengeteget ártotok az ügynek ezzel. Nem veszitek észre? Teljesen lejáratjátok az egész állatvédelmet ezzel a marhasággal.

2017. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
7%
En nem ertek a kutyakhoz csak ide tevedtem. Attol a valaszolotol kerdem aki nem akarja h a kutyaja dugjon h szerinted miert nem szeretne a kutyad terhes lenni es szexelni elotte? Azt ugye tudod h a szaporodas a termeszet resze vagy nem?
2017. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó: a kutya nem akar terhes lenni, nincs is fogalma arról, mi az. Szexelni szeretne, de ivartalanítással ezt a vágyat el lehet tüntetni. Több ezer kutya van menhelyen, évente kb 20 ezer kutyát altatnak el, mert senkinek nem kellettek. És ezeknek még szerencséjük van, mert nem az utcán fagynak meg, nem 1 méteres láncon tengetik az életüket és nem egy menhelyen öregszenek meg. Nem, a kutyának valóban nem szükséges szülnie, ebben igaza van az 57% százalékosnak, nem is emiatt szapuljuk. Sőt, a kutyának nem élvezet a kölyöknevelés, kötelességszerűen teszi a dolgát, majd amikor kiharapott mellbimbókkal menekül a pár hetes kölykök elől, akkor megbánja az egészet. Nálam még nem szült kutya, de ismerősöknél asszisztáltam pár alomnál és láttam, hogy mennyire megviseli a szukát.
2017. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, mit jelent a "díjnyertes", milyen eredményei vannak. Minél "jobb", annál többet lehet kérni, de általában egy kölyök ára szokott lenni.
2017. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egy kölyök árat mondjuk akkor, köszönöm. :)
2017. jún. 8. 15:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha megvannak a szűrései is (fajtánként eltérő), tenyésszemle, tenyészengedély (fajta gondozó szervezettől), akkor általában 1 kölyök ára.
2017. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!