Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van szaga vagy nincs?

Van szaga vagy nincs?

Figyelt kérdés
Anyukám nem engedi hogy szobakutyánk legyen mert nem szereti a kutyaszagot.Másnál eléggé az volt aki bent tartja azért gondolja azt hogy nálunk is az lesz.Elkerülhető vagy nem hogy kutyaszagú legyen a ház

2017. jún. 8. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kutyaszagú lesz de egy idő után már csak az fogja érezni akinek nincs kutyája, ti megszoknátok egy idő után.
2017. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én mindig csodálkozom amikor az emberek ezt mondják. Én egyszerűen nem érzem itthon és másnál(aki normálisan tartja a kutyáját) a kutyaszagot. De pl mikor pavilonba rendeznek kutyakiállítást, iszonyú büdös tud lenni, ahogy benyitok az ajtón.

A tengerimalacnak és a nyúlnak már van szaga, de az is inkább a széna illata és szerintem simán elviselhető, sőt még egy picit szeretem is. :)

2017. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyuszink az van neki elv nincs szaga apa is azt mondta hogy a szena miatt olyan.De ha hrom naponta furdetjuk akkor nem leszolyan szag mert ha ugy vesszuk en is szoktam erezni baratnomeknel a kutyaszagot de en eleg hamar megszokom
2017. jún. 8. 21:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Kutyaszag volt van es lesz is. De te ezt egy ido utan megszokod. En pl imadom a kutyam szagat, de mas viszont akinek nincs kutyaja az meg mondja hogy milyen budos. Akkor nagyon budos ha egy 3 nmes kennelben a sajat szaraban fekszik
2017. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Minden kutyának, sőt, minden élőlénynek van egy jellegzetes szaga. Csak azért nem érzi az ember egy idő után, mert hozzászokik. De mást jelenthet a "szag" két különböző embernek is, pl én szeretem még az istállószagot is, valaki meg már egy macskától is rosszul van...


Amúgy nagyon fontos az is, hogy rendszeresen takarítva legyen a lakás is meg a kutya is. Én 2-3 naponta porszívózik, hetente felmosok, kéthetente ágyneműt cserélek, a kutyát meg havonta viszem kozmetikushoz, ha közben meg olyan az idő, egy kis száraz samponnal átdörgölöm. Soha nem szólt senki, hogy szagos lenne a lakás vagy a kutya.


Persze olyan helyen, ahol a ház is putris, meg a kutya is el van hanyagolva, ott értelemszerű, hogy terjeng a bűz mindenből, és ez nem a kutya hibája...

2017. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy győzzem meg anyát hogy nem fogja büdösnek erezni?
2017. jún. 8. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha megtapasztalja akkor. De nalunk is "kutya szag" van, én kimondottan nem erzem budosnek es évente 2x furdetem. 1,5 eves Staff es 1eve van nalam. Igen egy kicsit érezni ha nem vagy hozaszokva a kutyak szagahoz, de meg senki se szolt volna hogy büdös. Es az én kuryamnak se ez a jellegzetes kutya szaga van, megfogalmazhatatlan de én kimondottan szeretem. Bar én a cica rs az istálló szagát is szeretem.
2017. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nehogy 2-3 naponta fürdesd a kutyàt!! Teljesen tönkrevàgod a szőrét, bőrét!

Figyelj, ha anyud nem akar kutyát, akkor nem lesz. Ennyi. Nem tudod meggyőzni.

Egyébként tényleg nincs kutyaszag. Én sosem érzem. Ha belépek a lakàsomba, mindig enyhe kaja szagot érzek (még akkor is ha aznap nem főztem), de kutyaszagot soha.

2017. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az embernek is van szaga.
2017. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bichonoknak nincs kutyaszaguk.
2017. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!