Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának emberi nevet adni?

Kutyának emberi nevet adni?

Figyelt kérdés

Hamarosan érkezik egy kutyus a családba, és éppen azon dilemmázunk, hogy tipikus kutya nevet adjunk neki (pl Csöpi, Zizi) vagy népszerű kislány neveket (pl Emma, Timi, Lilla bármi).

Esetleg lehet angolos neve pl Ellie, Sophie



2017. jún. 9. 18:32
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Fú köszönöm a sok választ, mindenkit felpontoztam. Még jöhetnek tippek :)
2017. jún. 9. 19:24
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy itt a GYK-n nem lehet szerkeszteni a saját hozzászólást. (Az oldal üzemeltetőinek figyelmébe ajánlanám.) Szóval előző válaszomhoz még annyit, hogy a most már felnőtt lányaimmal még mindig emlegetjük,hogy


BARTAMENTI ARTÚR. Annyira aranyos. :)

2017. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
Imádott palotapincsim, Mancika volt, keverék kutyusunk meg Fáncsi.
2017. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a zebrapintyem volt Artúr! :D
2017. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
13-as: Ezek a nevek tényleg nagyon találóak. Elképzelem őket és szemeim előtt látom, ahogy szólítottátok őket. Fáncsi. (Elolvadtam.)
2017. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

14-es. :D Cuki. :D A nimfapapagájunk Oszkár volt. Na jó, befejeztem, mert ez Kutyák kategória, a végén még kikapok.


Hogy ne offoljak: Kérdező! Ne adj neki túl bonyolult nevet, mert nekünk most a szomszédban van egy labrador, akinek hetekig füleltem a nevét, hogy jól értem-e. Azt hallottam mindig: Reni. Aztán gyanús lett, mondom, mégsem az, Remi. Az se volt. Kiderült: Lemmye... Áááá....:)

2017. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
28%
Engem egy valami zavar nagyon : magyar fajtának (pl. vizsla, mudi, puli) nem magyar nevet adni. Mi külföldön élünk, de akkoris irritál a Johny nevű puli és a sparky nevű magyar vizsla.
2017. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Párom két kutyája Bella és Ricsi.
2017. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
És valóban okos ötlet olyan országból származó nevet adni egy kutyának, ahol a fajta őshonos. Ez elgondolkodtató :) köszönöm a tippet :) Jöhetnek még válaszok, felpontozok mindenkit
2017. jún. 9. 21:32
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerencsés mai gyakori nevet adni. A szomszédunk kutyája Mira...sok kislányt hívnak így.
2017. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!