Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának emberi nevet adni?

Kutyának emberi nevet adni?

Figyelt kérdés

Hamarosan érkezik egy kutyus a családba, és éppen azon dilemmázunk, hogy tipikus kutya nevet adjunk neki (pl Csöpi, Zizi) vagy népszerű kislány neveket (pl Emma, Timi, Lilla bármi).

Esetleg lehet angolos neve pl Ellie, Sophie



2017. jún. 9. 18:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én minden állatomnak karakterek után adok nevet, így például a kutyáim Djali (Notre Dame-i toronyőr), Darcy (Büszkeség és balítélet) és Dorian (Dorian Grey arcképe). Van egy akváriumnyi halam is, őket direkt úgy vettem, hogy kijöjjön a Weasley család. Meg az évek során rengeteg hörcsögöm volt: Lufi és Szamóca (Lufi sorozat), Zsebibaba (Micimackó), Carlos, James, Kendall és Logan (Big Time Rush), Angel (Csillagnéző), Shakespeare kapitány (röviden Shae, Csillagpor), Maria, Robin és Loveday (Holdhercegnő), Shrek (Shrek), Woody (Toy Story) és az első hörimet kreatívan Höricsinek hívtam. Ő volt az első állatom, nála még nem alakult ki ez a szokásom.
2017. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
20#-as, nem óbudai vagy? :D itt is van egy csajszi akinek Mira a kutyusa, kis törpeschnauzer:)..! :))) Szerintem tündéri név, és illik is hozzá:)
2017. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nálunk minden állatnak emberi neve volt. A két macska Béla és Peti volt, hozzá társult Géza, a keverék kutyus. Voltak néha vicces sztorik belőle, de alapvetően nem volt gond belőle. :)
2017. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!