Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy depressziós lett? :O

Lehet hogy depressziós lett? :O

Figyelt kérdés
5 napja voltunk a modell csoporttal Bécsben egy divatbemutatón. Mivel anyukáméknak elkellett utazni valami üzleti izére és nem akartam otthon hagyni Lolát ezért megkérdeztem a modell tanáromat hogy nem hozhatnám e el. Természetesen igent mondott. De amint ezt megtudta a modell társam (aki egyébként utál mert jobb vagyok nála csak ő úgy tesz mintha ő lenne a legjobb) ő is el akarta hozni a kutyáját. Mind 2 yorki (enyém is ővé is). Csak az enyém 3kg az övé meg 1kg-os "mini" yorki. A buszon meg az egész kiránduláson mindenki az ő kutyáját simogatta meg dédelgette, hogy "jajj de cuki és milyen pici, meg milyen édes ez a kis rózsaszín ruci". Az enyémet meg csúfolták hogy akkora mint egy disznó stb... Szegény azóta nagyon kedvetlen és szomorú. Voltunk orvosnál hátha valami baja van, de semmi. Egészséges. Valószínűleg ez lehet az oka. Szerintetek? Lehetséges ez? Mit csináljak? Nagyon aggódom! (bocsi hogy ilyen hosszú lett)
2010. máj. 18. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám h nem , akkor lenne depis ha te csúfoltad volna , vagy nem foglalkoztál volna vele eleget.Sztem inkább az utazás viselte meg picit , meg h uj környezetbe kerüt és sok volt neki.
2010. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De már máskor is került hirtelen új környezetbe és akkor nem lett ilyen. :(
2010. máj. 18. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

-_-"


Szőke vagy ??

Mert másra hirtelen nem tudtam gondolni ! XD


Nos a kutyádat valami egészen más dolog viselte meg , biztos hogy nem az , hogy csúfolták ! Mivel a kutyák nem értik az emberi szavakat, mikor azt mondod nekják neki"De csúnya vagy " nem fog megsértődni , mert nem érti !

Nem tudom mi lehet az oka, de vagy olyat evett, vagy a hirtelen változás, esetleg a sok ember miatt lett ilyen , esetleg elfáradt a sok utazásban , de ha az orvos sem talált nála semmit, akkor nem hiszem hogy nagy baja lehet!

Nyugodj meg !! :S


OLYAN NINCSEN HOGY MINI YORKY , KEVERÉK VAN DE AZ NEM YORKY ! Mutasd meg a "haveroknak" a Fajtastandardot .... majd meglátják .... !

2010. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, az úton a leírtak miatt elég feszült és mérges voltál. Hiszen legbelül nem esett jól, hogy a szeretett kedvencedet leszólták. Ezt a kiskutya úgy érezte, valamiért rá haragszol. Nem érti, miért? Próbáld meg elfelejteni a történteket és újra a régi szeretettel fordulni a kutyád felé.
2010. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17:06-osnak teljesen igaza van. A kutya az egészből semmit nem vett észre, csupán a te érzelmeidet, kisugárzásodat. A leírásodból is látszik, hogy mérges, feldúlt vagy, haragszol azért, mert mások nem olyan csodálattal néznek a kedvencedre, ahogy te.

A te viselkedésed miatt olyan a kutya, amilyen.

Elhiszem, hogy rosszul esik, de tedd túl magad rajta, ne foglalkoztasson ennyire mások véleménye (bár modellként ez igen nehéz :)), és a kutyád is egyből a régi lesz.

2010. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vigasztaljon hogy a mini yorki az nem egy külön fajta hanem a legkisebb, legsatnyább egyedeket válogatták ki hogy minnél kisebbek legyenek, tehát nem egy egészséges kutya.
2010. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!