Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen "felszerelés" szükséges...

Milyen "felszerelés" szükséges egy beagle kutyásnak?

Figyelt kérdés
Menhelyről fogunk hozni egy 8 éves fajtiszta kutyust. Eddig nem volt gazdája, csak a menhelyen foglalkoztak vele. Nem igazán szeret játszani(a gondozók elmondása szerint). Mit kéne beszereznem? Nyakörv, póráz van de ezen kívül? Milyen tápot ajánlottok?
2017. jún. 10. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit szánsz a tápra?

Egyébként fekhely, bolha- és kullancsnyakörv (Foresto), pénz az állatorvosra (oltás, chip ha kell, ivartalanitas, vizsgálatok) es persze sok türelem és idő;)

Sok szerencsét:)

2017. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát azért rászánném pénzt (de azért ne gyémantból legyen a táp). Köszönöm egyébként;).
2017. jún. 10. 22:28
 3/9 A kérdező kommentje:
*rászánnám a pénzt (a tápról van szó)
2017. jún. 10. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg, hogy eddig milyen tápot evett a kutyus, először talán etesd azzal, aztán szép fokozatosan válthatsz egy másikra. Én nagyon tudom ajánlani az Orijen-t, a kiskutyám imádta és nagyon energikus volt tőle, emellett pedig kevesebb kell belőle, mint egy olcsóbb tápból. :) Az Acana-t szokták még ajánlani, bár nekem azzal nincs tapasztalatom. Esetleg ott van még a Carnilove, ami szintén egy minőségibb táp. Felszerelést az első válaszoló már leírta, esetleg még egy szőrkefét érdemes beszerezned, amivel heti egyszer átfésülöd a bundáját, imádni fogja. :)
2017. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Persze hogy fajtiszta hiszen kutya...az meg hogy fajtatiszta-e, más kérdés. Egyébként menhelyről biztos hogy nem hozol el törzskönyves beagle kutyát...

Hogy mi kell neki? Az ami minden kutyának.

2017. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha csak benti kutyus ágy, esetleg szobakennel, ha kinti-benti vagy kinti hőszigetlet, fűtött kutyaház. Etető/itatótálak, rövidszőrű kutyáknak való fésű (készülj fel a szőre baromira fog hullani). Ha a jövőben tömegközlekedéssel szeretnél vele utazni, akkor egy szájkosár, de ezt ráér később beszerezni. Az én 13 éves beagle-m Brit Prémium Medium Seniort eszik. Ez egy jó ár-érték arányú középárkategóriás táp.
2017. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlásokat! Ki kell hogy javítsam magam: nem is igazi menhely, ez egy saját válalkozás. Több kutyus volt ott nekem valamiért ő volt szimpatikus. A gondozók nem igazán tanították csak a nagyon alapokat tudja (ebben nincs benne a visszahívás). Ez vszínűleg azért van mert 2 gondozó van sok kutyusra.
2017. jún. 11. 10:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Tehát nehéz lesz a tanítása?
2017. jún. 11. 10:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz könnyű, de kajával a beagle nagyon jól motiválható. (arra viszont vigyázz, hogy ne adj neki túl sok ennivalót az "éhező szemek" ellenére se, mert 1. a beagle bármikor bármwnnyit képes enni 2. hízásra hajlamos)
2017. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!