Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spánielt nehéz...

Angol cocker spánielt nehéz szállítani?

Figyelt kérdés

Hogy tűri?

Milyen méretű szállító doboz kell neki?

Mennyi helyet foglalna el a kocsiban?



2017. jún. 11. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan egy méretének megfelelő box a csomagtartóban. Viszont bele kell szoktatni szépen fokozatosan!

Kocsizáshoz is érdemes szoktatni,mert ha még sosem volt akkor eléggé stresszes lehet. Érdemes előbb álló kocsiba bele tenni. Majd álló de járó motor. Végül az utcában járkálni az autóval. Lényeg ne legyen szokatlan a kocsizás.


De lehet kapni kutyáknak való biztonsági övet és akkor be lehet csatolni hátulra is.

2017. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Én az enyémet mindig az anyós ülésen utaztattam de volt utasom aki figyelt rá nehogy hirtelen rám ugorjon vagy valami. Enyém alapvetően élvezte a kocsikázást nem is nagyon kellett erre szoktatni, néha leskelődött kifelé az ablakon, néha csak lebújt az ember lábához és megpihent.

Egyedül sosem vittem autóval.

Jelenlegi keverék terrier kutyusomat is ugyanígy kocsikáztatom de a hátsó ülésen van valakivel mert még alig múlt el egy éves és már kellett autóval utaznia részben az állatorvoshoz vitele miatt, részben azért mert elutaztunk két napra és nem tudtuk kire bízni amit nem is igazán akartunk.

2017. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!