Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted melyik a jobb...

Szerinted melyik a jobb kutyafajta?

Figyelt kérdés
Szerintem a mopsz

2017. jún. 11. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Minél jobb ? Ha a legjobbra gondoltál biztos nem a mopsz az. Még a szeme is kieshet szó szerint.
2017. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mire jobb? Miben jobb? Jobb vadászkutya? Jobb sportkutya? Ez relatív.

A mopszot szegényt csak jóindulattal lehet kutyának nevezni, a tenyésztés során egy igen életképtelen, érzékeny fajtát sikerült sajnos létrehozni... :(

2017. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezeket a kérdéseket sosem értem.


Minél,miben jobb? Vagy a legjobb?


Ez is mindenkinél egyéni.


Én mondjuk minden kutyafajtát szeretek,de tartani kb 3-4 fajta jöhet max szóba.


Mopsz mondjuk nagyon beteges,ilyen melegbe megakar halni kb,sok betegségük van. Viszont ku...a jó jellemű kutyák!!! Igazi egyéniségek.

De nem kéne.


Én Orosz fekete terriert szeretnék. Jelenleg Bichon Frise-m van.

2017. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Számomra a legjobb a saját kutyám, törpetacsi :).
2017. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogy nektek melyik a kedvenc kutyafajtátok
2017. jún. 11. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Mármint a legjobb?


Számomra a mudi a tökéletes kutya, külsőre és belsőre egyaránt. Ráadásul magyar. A kicsik közül a csivava, jelenleg is egy csivi keverékem van, egyszerűen imádom, semmi pénzért nem adnám. Amúgy a mopsszal kapcsolatban teljesen egyetértek az egyik előttem válaszolóval, remek jellemű kutyák, groteszk, egészségtelen testbe zárva. Viszont van az ún. puggle, ami bár fajtának nem nevezhető, hiszen konkrétan mopsz-beagle keverék, mégis nagyszerű kutyák, akik a beagle testfelépítésével és ellenállóképességével, illetve a mopsz bohóckodó, bájos természetével lettek megáldva.

2017. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a németjuhász. Nekem az az igazi kutya. Esetleg még a husky, malamut.

Mopsz biztos hogy nem, az csak egy hörgő-röfögő,életképtele, kutyának csúfolt valami.

2017. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akarmennyire a halal fuxara kivanom neha a kiskutyam, megis a Shiba marad az orok kedvenc. Egyszeruen egy olyan jelenseg, aki mellett nem lehet elmenni szo nelkul, akkor sem ha ismered vagy ha nem.
2017. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!