Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és szeretnék venni egy kutyát. Olyanra gondoltam ami közepes méretű, játékos, barátságos. Kertes házban élünk ott tudna futkározni, játszanék vele naponta. Kinti kutya lenne.

Első kutyám lenne.



2017. jún. 13. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Semilyet. Egy kerti kutyának sem elég játszani.
2017. jún. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon tág. Mennyit sétáltatnád? Tudnád vinni suliba? Kajára mennyit szánsz? Mennyit foglalkoznál a szőrével?
2017. jún. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kerti kutyával is ugyanúgy kell sétálni és dolgozni. Nekem is kerti kutyám van (németjuhász), nem mondom, hogy mindennap sétálunk, de mindennap van aktív 2-3 óra foglalkozás, hétvégén 2 kutyasuli, ami hol 2 hol 3 alkalom+erdő vagy réti séta, ahol rohangálhat póráz nélkül. És ezen kívül úgymond passzív együttlét, amikor csak kiülök, simi, labda stb. Szóval a játék az nem elég, ill. attól, hogy kint van magűtól nem fog annyit rohangálni, nekünk is a kutyák amikor nem vagyok kint 90%-ban elterülnek valahol, abban a 10%-ban futnak egy-egy sprintet, ha ugatni való van az utcán.
2017. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Picit nézz utána a kutya tartással kapcsolatos tundivalóknak, mert ezt így nehéz leírni, hogy miből is áll. Szaporító-tenyésztő különbségek, oltási program, etetés, gondozás, ápolás, kutyaiskola stb stb.

De ami közepes méretű, játékos és barátságos az pl: skót juhász, beagle, puli, foxterrier, illetve menhelyen is találsz a leírtaknak megfelelő kutyust.

Sok szerencsét és jó kutyázást! :)

2017. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
beagle és foxi rövid szőre miatt hőszigetelt kutyaházzal, télen pedig fűtött helyiségbe bejárással tartható csak kint. Nekünk is van 1 beagle kinti, hőszigetelt kutyaházzal és télen a mínuszokban bent alszik az előszobában.
2017. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A puli nagyon szeretni való, de nagyon akaratos.
2017. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!