Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is meg szoktatok ijedni a...

Ti is meg szoktatok ijedni a kutyátok hangjától?

Figyelt kérdés

Amikor valami gyanúsat észlel akkor "előveszi" a mély hangját, ugat és morog.

A frászt hozza rám, olyan hangja van neki. Mindig elkezd nagyon kalapálni a szívem, mintha legalábbis engem akarna megtámadni. :)

Olyan kínosnak érzem, mert már évek óta velem van, és megszokhattam már volna. De még mindig megrémülök tőle, még akkor is, ha számítok rá. Ez normális?



2017. jún. 13. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, elég fura hogy megijeszt. Az enyémnek is mély hangja van és ha az utcán valaki olyan megy akire nagyon mérges, akkor nagyon durva amilyen hangot kiad. De soha nem ijedek meg a hangjától, vagy attól a ténytől, hogy ugat. Néha amikor hirtelen, a semmiből vakkantja el magát, akkor van hogy megijedek, de ez olyan, hogy ha valamit csinálsz és valaki megszólal a hátad mögött akiről nem is tudtad hogy ott van, akkor attól is összerezzensz.

A viszonyotok milyen? Van okod - akár tudat alatt - úgy érezni, hogy rád támadna?

2017. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mivel csak álmában ugat, és váratlanul.
2017. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Semmi okom azt feltételezni, a viszonyunk páratlan, ritka egy szimbiózis van közöttünk.

Össze vagyunk nőve, mint 2 mágnes, követi minden rezzenésem, ha én mozdulok, ő is.

Szemem fénye, ő pedig úgy néz rám mint ha isten lennék. :)

Amikor ugat, akkor sem tőle félek, vagy attól amire ugat. Van hogy oda is megyek hozzá ilyenkor.

Hanem valahogy amikor meghallom azt a hangját, elkezd remegni a kezem és a szívem is felgyorsul. Az adrenalin csak úgy áramlik végig rajtam. Úgy érzem magam, mintha valaki rám akarna támadni. Nem értem, miért reagálok így erre mindig.

2017. jún. 13. 23:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Talán csak valami túlélési ösztön lehet ez bennem, vagy nem tudom. :)
2017. jún. 13. 23:11
 5/5 INGRID 2016 ***** válasza:
En meg soha nem iedtem meg a kutyamtol pedig en 10 eve elek a kutyammal de meg nem ijedtem meg a hangjatol ! Amugy amikor morogn es lelovette a mely hangjat akkor valakit tamad ! (De ezaz utolso mondat csak a hazorzo utyakra ervenyes)
2017. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!