Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szemébe körömlemosó...

A kutyám szemébe körömlemosó került. Mit tehetek érte?

Figyelt kérdés
Épp az asztalnàl körömlemosóztam, mikor a kutyàm az asztal alolról nézte hogy mit csinàlok. A jobb szemébe belecsöppent a körömlemosó. Megmostam vízzel szemét aztàn tettem bele tobradex szemcseppet. Valami komoly baja történhet? Persze mindenképp elmondom ezt egy àllatorvosnak is, de addig is kívàncsi lennék a vàlaszaitokra és javaslataitokra hogy mit tehetnék.

2017. jún. 13. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Maró hatása van, ügyeletes állatorvost hívj fel
2017. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a kutya hogy van? mit tapasztalsz rajta? irritalja a szemet,piros ,vakarja?
2017. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vakarja. Akkor amikor megtört3nt nyüszített majd megmostam és sürün pillogtatott. Egy darabig úgy tünt hogy semmi baja, de most estére mintha megint fàjna neki hunyorít és "kacsint". De egyébként nem làtom annak a jelét hogy nagyon fäna. Nem nyüszìt, nem vakarja...
2017. jún. 13. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
jobb lenne megis felhivnod egy ugyletetes allatorvosi rendelot.Hol laktok kerdezo?
2017. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy van kutya?
2017. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutya? *
2017. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy làtom helyrejött :) most màr nem is pillogtat olyan sűrün. Köszönöm a vàlaszaitokat!
2017. jún. 14. 14:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Es orvos nem látta? Az ilyenek flakonjara ra van irva hogy ha lenyelik vagy nyalkahartyara kerul orvos. Ezt el se tudom képzelni de tenylegm ha a te szemedbe megy nem mész vele dokihoz? Es orvosi végzettség nelkul megallapotod hogy semmi baja? Nem ellened vagyok, hanem melletted es a kutyad mellet hogy minel tobbet lehessetek egyutt. Doki hivjal fel es kérdezz ra kerlek.
2017. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!