Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhet? Kutyás problémám...

Mi történhet? Kutyás problémám van.

Figyelt kérdés
A történet úgy szól, hogy én elhozták egy chippel rendelkező kutyust, és kb egy hét után elajàndékoztam. Nem utaztam a nevemre. Na most zaklat a csaj, akitöl elhoztam, hogy fel fog jelenteni, mert nincs beoltva a kutyus. Én sajnos elvesztettem az új gazdi szàmàt és nem tudok vele beszélni. Kérdés , h feljelenthet-e, és hogy a régi tulajdonos miben hibàzott h csak úgy nekem adta a kutyust. Nem tett nyilatkozatot v nem tudom. Köszi ha valaszoltok.

2017. jún. 14. 12:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen hogy irassák névre, plusz oltàs. Ő is mulasztott , mert nem mondott le róla, na mindegy.
2017. jún. 14. 13:26
 12/22 A kérdező kommentje:
Egy hétig volt nálam a kutyus, 3 éve történt. Bocsi csak kicsit ideges vok
2017. jún. 14. 13:28
 13/22 A kérdező kommentje:
De a csaj kb a nevemet se tudja, nem ismerjük egymàst
2017. jún. 14. 13:31
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy jelentse be eltűntként a kutyát egy állatorvosnál és akkor ha valamikor elviszik állatorvoshoz, fel fogják őt hívni és akkor rendezheti ezt a dolgot az új tulajjal. Egyéb értelmes megoldást nem látok. Most ez a feljelentgetés teljesen értelmetlen, azt se nagyon értem, konkrétan mi miatt, de ha neked papíron nincs is közöd a kutyához, akkor ráadásul eleve esélytelen. Te biztosan nem tudod felkeresni azt, akinek odaadtad? Nem igaz, hogy úgy adtad oda a kutyát, hogy nem tudsz róluk semmit.
2017. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Most honnan jutott eszébe az eredeti tulajnak? Mivel nem volt adás -vételi így szerintem nem csinálhat semmit. Csak a kutyát sajnálom.
2017. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Sajnos elvesztettem a számukat, és nem ezen a településen élnek. Csak a községet tudom.
2017. jún. 14. 13:36
 17/22 anonim ***** válasza:
59%

3 év alatt nem kapott oltást a kutya?

Hát gratulálok!!!

Ha nem tudtad megtartani (1 hét után, már bics de milyen családi dolog történt 1 hét!!!! alatt ami miatt nem maradhatott)miért mem a gazdájának szóltál, hogy ez van vegye vissza ha tudja ha meg nem tudja akkor neked kellett volna NORMÁLIS gazdát keresni neki...

2017. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez itt Magyarország. Felelős állattartás.

Gratulálok mindhármótoknak, mindegyikőtök megérdemelne egy zsíros csekket, és nem bánnátok úgy egy állattal, mint a használt cipővel...

2017. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Jah, nincs meg a száma, nem is arra laknak, és gondolom a nevét sem tudod, hogy egy közösségi oldalon (pl Facebook) felkeresd és megbeszéljétek. Gratulálok... Csak nem értem akkor hogy tud téged zaklatni, tán füstjeleket küld?
2017. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Csak a számomat tudja. Menhelyi kutya volt és onnan zaklatjàk hogy nincs beoltva.
2017. jún. 14. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!