Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megkapta egy másik kutya a...

Megkapta egy másik kutya a kutyámat?

Figyelt kérdés

Amikor jöttem vele haza a sétából olyan 45 perce, egy csaj bement az udvarára és kiszaladt a kutyája a kutyám felé. Egyébként az enyém tacskó, az meg valami másféle kistestű kutya.

Tehát kicsit már távolabb jártunk a házuktól, majd azt vettem észre hogy a csaj elkezd kiabálni a kutyájának majd hirtelen ráugrik az enyémre és megmorogja. Azonnal lehajoltam és védtem a kutyámat, mire elkezdett körözni körülöttünk. Ekkor úgy döntöttem felveszem a kutyámat az ölembe hogy nehogy baja legyen, mire az a mellettünk lévő útra felment és ránk ugrott. Itt viszont vagy a levegőben ugrott el mellettünk, vagy belekapott a kutyám hátába és onnan esett le. A másik kutya sokkal kisebb az enyémnél, és az enyém vissza se morgott annyira megijedt.

Hazajöttünk, átnéztem, sehol se láttam rajta harapásnyomot, és semmi baja sincs azon kívül, hogy kicsit megijedt. Ennyiért el kéne vinni a dokihoz egy átnézésre?


2017. jún. 14. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szükség dokira. Az ijedtséget kiheveri, és ha komolyabb sérülés nem történt felesleges. Ha valami kis karcolás van otthon le lehet fertőtleníteni, de az se feltétlen szükséges.
2017. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs rajta sérülés, nem kell elvinni dokihoz.

Felkapni nem érdemes a kutyát, ilyenkor történik a legtöbb baleset.

2017. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat^^
2017. jún. 14. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy te?


Próbáltad elzavarni azt a kutyát?

2017. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!