Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Schipperke...

Mi a véleményetek a Schipperke kutyafajtáról?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív vélemények is érdekelnek. De csak normális válaszokat írjatok!!! :)
2010. máj. 18. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsinek nagyon tündéri, de nekem nagyban már kicsit furi alakja van. De azért aranyos. A természetét nem ismerem
2010. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valahogy nekem a feje aránytalan a testéhez, de amúgy aranyos.
2010. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Sosem szerettem a kicsi kutyákat, de olvastam hogy ő remek munkakutya és ráadásul olyan mint a kedvencem, a mudi kicsiben! :) De kár hogy csak fekete színben van. Nekem lehet hogy egyszer lesz.... Sajna még egyel sem találkoztam.
2010. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalatokra vagy kíváncsi, hívd fel a Bergerac de Hu kennel tulajdonosát. Idehaza csak ő foglalkozik ezzel a fajtával, és rikta mint a fehér holló világ szinten.
2010. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kilátogatsz egy agility versenyre többel is találkozhatsz. Többen is versenyeznek schippivel. Tóth Ági Goryval kiemelkedően jók - esetleg keresd őt, ő tud segíteni. Egyébiránt Gory is a Bergerac de HU-ból származik.
2010. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ideggyengének tűnnek kicsit, belgás ismerősöm pl. mikor a belgával megy a tópartra botot dobálni az játszik, a schippi meg csak ácsorog a lába mellett végig. Másik ismerősömé is ideges jellem.

Külsőre nekem furák, ahányat látok annyiféle.egy kiállításon meg egy úgy dorombolt, törleszkedett teljesen, mint egy macska.

Furák, mintha nem is kutyák lennének.

negatív példa, de normális volt, remélem segítettem a véleményformálásodban.

2010. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne idegbeteg azért mert nem megy el a gazda mellől? Tudod vannak ilyen ragaszkodó kutyák. Főképp a pásztorkutyák. Ez nem idegbetegség! Meg aki megszok egy nagy mamlasz kutyátg jó hogy idegesnek vél egy picurka kis cikázó valamit. De attól az még nem ideges csak ilyen a jelleme.
2010. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én se tartom ideggyengének a schippiket. Izgágák, de nem hinném h jellemző lenne a fajtára az ideggyengeség. Mondom ezt úgy h ad1 ismerem a magyarországi schipperkék egyetlen tenyésztőjét, ad2 találkoztam már jó pár példányával (különböző párosításokból.
2010. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!