Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz ember vagyok, ha neha...

Rossz ember vagyok, ha neha megutom a kutyamat?

Figyelt kérdés
Marmint helyesbitek: a fenekere csapok? Sajnos szinte napi szinten van ilyen, mert egyszeruen nem lehet vele birni. Raugrik a terhes kiscicamra, kitorte a labat a masik macskamnak... Nagyon szeretheto kutya, de eleg sokszor kihuzza a dugot :(
2017. jún. 15. 15:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%

Úgy kell nevelni, hogy te legyél a falkavezér, utána a macskák, utána a kutya, akkor nem fogja bántani.


[link]

2017. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert gyereket normális ha ütik?
2017. jún. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
33%

Nem vagy rossz ember, az a rossz ahogy a helyzetet kezeled.

Döntsd el milyen kutyát szeretnél nevelni.

1. Egy olyat, aki megfélemlített általad azért hallgat rád.


Kétféle módon nevelheted.

1. Te vagy a falkavezér.

2. Te vagy a társa.


Ütés helyett beszélj vele, megfogja érteni. Én nem tanítom a vizslámat semmire. Mondtam neki, a macskákat ne kergessed. A házból ne vigyél ki semmit. Apu ordíbál vele. Apura azért nem ugrál rá mert leordítitta a fejét, de hetekik ordibált vele. Mondom apunak így köszönt (hogy felfogja nem rosszból teszi ezt a kutya) Rám is ugrált, hagytam, de voltak amikor már zavart (ruha miatt) akkor jöttem rá, hogy sokkal hamarább elérhető nála a megfelelő viselkedés, ha nyugodtan elmondom neki. Ezt nem kéne csinálnod. Tudom nem koszos a tappancsod, de nekem nem jó ha ugrálsz rám.


Remélem nem írtam túl elvont dolgot, és érti néhányótok miről beszéltem.

Így is lehet, ne hidd el, próbáld ki.

2017. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, baromságot írsz. A kutya nem érti a beszédet.
2017. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem rá kell csapni, hanem ráordítani, és hatalmasat ráverni az oldalára. Az sem fáj neki, de legalább nem ütsz véletlenül rossz helyre. ;)

És mondani kell neki, hogy nem szabad. Addig, amíg meg nem érti.


És ha egyszer büntiben van, akkor ne mejn oda 5 perc múlva megszeretgetni. Majd. Tudnia kell, hogy rosszat csinált.

2017. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz ember vagy neveld és ne verd szégényt. Egyszer elege lesz és jól megharap. Megérdemled
2017. dec. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!