Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszú póráz kutya fürdetéshez?

Hosszú póráz kutya fürdetéshez?

Figyelt kérdés

Szeretném levinni a kutyám fürödni a patakhoz viszont a "sima " pórázával nem igazán tudná élvezni mert túl rövid el engedni pedig nem tudom egyrészt mert forgalmas út mellett van és a behívása is bizonytalan szóval azt gondoltam kap egy "hosszú" pórázt. A kérédsem az lenne hogy milyen hosszút vegyek 5,10 esetleg 8 méterest? Illetve, hogy melyik olcsóbb a dikert kutyáknak készített ilyen pórázak vagy a lovaknak készített futószárak az még fontos lenne hogy erős legyen mivel nagytestű kutya

Előre is köszönöm!



2017. jún. 15. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

8 vagy 10 méterest akkor.


lovaknak készített tuti sokkal drágább,de felmész egy kutyás weboldalra meg egy lovasra és megnézed milyen pórázok,futószárak vannak.


Mi kötelet vettünk egy barkács boltba,tettünk rá karabinert és össze égettük,plussz ragasztottuk. Póráz kinézete van. Olcsó volt. Viszont kistestűnk van.Őt elbírta. Össze égetés és ragasztás nem tudom egy nagytestűt mennyire bír el. Szóval inkább vennék kutyáknak valót. Nyomkövető póráznak hívják neten így megtalálod.

2017. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hegymászóbolt. Hevedert rendelsz, kb 350ft/m ez 1500kg szakítószilárdságú 2cm szélesbe. Veszel egy forgókapcsos karabinert (ezt inkább kutyás vagy egyéb boltba kb 500ft) egy ismerőssel varratsz egy fogót az egyik végére (hevedert visszahajt, összevarr. A másik végére a karabinert ugyanígy. 4000ft ból egy brutál erős 10m es pórázod lesz! Én ilyet csináltam a Staffomnak őv re. Egy éve strapálja séta alatt is. A karabinernél sencs a hevederen egy minimális kopás se!
2017. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hegymászókötél karabinerrel házilag összevarrva a legolcsóbb és strapabíró.
2017. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!