Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy fajtiszta...

Mennyibe kerül egy fajtiszta kölyök shiba inu?

Figyelt kérdés

2017. jún. 17. 18:50
1 2
 11/15 pptomi ***** válasza:
86%
Az csak a vételár, hozzá jön még a felszerelés, doki, játékok, kutyaápolási dolgok, ilyen-olyan cseppek, kórokozók elleni szerek és még sok biz-baz.
2017. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

#11: Csak az mar nem Shiba Inu specifikus.


Kerdezo: Valoban nem olcso, koszonhetoen annak, hogy Europaban nagyon ritka, nehez es draga a tenyesztese (messzirool Amerika, Japan) hozzak a friss vervonalakat. Engem altalaban nem erdekel, ki honnan hozza a kutyajat, de a Shiba kemeny dio es ha ebbol kikapsz egy gyengebb eresztest, nagyon meggyulik vele az ember baja. Agressziv, larmas, problemas egyed lesz(lehet) belole.


Sok sikert.

2017. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12%

A 11es vagy retardált, vagy csak a kedvedet próbálta elvenni a kutyavásárlástól? :DD

Ne má! Komolyan mondod, hogy a kutyára költeni kell? :D Mesélj még, hogy mi, milyen anyagi ráfordítással jár Csóró János!

2019. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Nemzetes válasza:
35%
Nem vitatkozni akarok, de nekem a kutyám a társam, és annyit költök rá majdnem mint egy gyerekre. A napi étkeztetése, (havi szinten) Kb 15-18 ezer minimum. Kizárólag minőségi kutyakaját vagyok hajlandó adni neki. Ebbe a konzervtől a száraztápig minden beletartozik, emellett kap még vitaminokat, csonterősítőt, stb... stb... Szárított színhús nasit kap minden nap reggel és este a napi kaja adagja után. Tanulás, vagy játék, kirándulás közben pedig jutifalatokat tartok magamnál, hogy érezze a törődést. Havonta rendszeressen járunk orvoshoz, kozmetikushoz. Esetenként ez kb. 6-12 ezer között mozog. Nem kövér, sőt kifejezetten izmos, energikus, kiegyensúlyozott kedves kutya. Csendes, nem ugatós, de ha kell megmutatja a fogafehérjét még a nála nagyobb kutyáknak is. Nem engedem konfrontálódni, parancsra lenyugszik. Jól kezelhető, én vagyok a falkavezér, de ezt napi szinten tudatom is vele. Nem egy bújós fajta, de a simogatást elvárja. Imádja ha maszírozzák. Röviden ennyi. Ha egy hű társra vágysz akkor ez a shibuci :)
2020. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14: "Kb 15-18 ezer minimum. Kizárólag minőségi kutyakaját " ha minosegi kajaval etetned csak a kaja elvinne 15k HuF korul es ebben nincs se jutalom falat se orvos(azt kulonosen nem ertem miert kene havonta orvoshozu vinni, ha semmi baja) se vitamin. Kozmetikust sem ertem, a kutya szore kb. semmifele apolast nem igenyel (a kosz kihullik belole, a szuret meg en is le tudom vakarni). Neharagudj, de en ugy gondolom te tultolod ezt a fajta "gondoskodast" teljesen feleslegesen.


Alapvetoen nehezen kezelheto, ontorvenyu es sok mozgast igenyel. Szore sok gondoskodast nem igenyel (nyilvan evente 2 szonyeget csinal neked vedleskor) normalis mozgatas es taplalas mellett az evenkenti oltasoknal latja a doki az elso 10 evben. Hangosnak valoban nem hangos, de tud sikitani, vonyitani es ugatni is ha van miert. Baromi draga.

2020. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!