Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Szerelmes" lettem a Beagle...

"Szerelmes" lettem a Beagle fajtába?

Figyelt kérdés
Már két éve szeretnék egy Beagle kiskutyát, elsőre nagyon megtetszett ez a fajta(megláttam az utcán és addig kerestem mig meg tudtam a fajta nevét)mindent elolvastam róla(a fajta nem épp a nekem való, de tudnék tartani egyet) vettem egy juhászkutyát , hátha csillapodik a Beagle utáni vágyam de nem így lett , ez nem egy hírtelen fellángolás , mert már 2 éve akarom és ez olyan furcsa.Mikor meglátom egy hírdetésben gyorsabban kezd verni a szivem és nagyon akarok egyet, ez már egy kicsit beteges(nem vagyok bolond)olvastam a fajtáról jót rosszat de semmi sem váltosztatott a vágyamon. Esetleg még valaki volt ilyen helyzetben S.O.S ez nagyon rossz.
2017. jún. 21. 18:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Nem hiszem hogy egy kutyába lehetsz szerelmes.

Inkább csak nagyon szeretnél egyet.

2017. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én i nem tudom , hogy itt mi lett , de én már 2 éve várok rá és a jelenlegi állapot alapján , még várnom kell és kezdek megőrűlni.
2017. jún. 21. 18:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam én is, az én szerelmem az amerikai bulldog, bár nekem már van kettő :)
2017. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy nem neked való?

És a jelenlegi kutyáddal mit csinálsz majd?

2017. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A jelenlegi kutyámmal csak azt fogom csinálni , hogy még jobban szeretem.

Nem nekem való:nagyon hullik a szőre(anyu kivág kutyástól,ha meglát egy szőrszálat),nem tartható télen kint,szökős.

2017. jún. 21. 18:37
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Szökős a le nem mozgatott kutya. Mindegyik vedlik minimálisan.

Teremts lehetőséget, én is teremtettem, és már 4 csodálatos kutyám van. Szerelem mindegyik.

2017. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a huskyval vagyok így. Van ilyen. Nagyon szeretnénk egyet, de tisztában vagyunk vele, hogy a lehetőségeink egyelőre nem engedik meg, és ez frusztrál minket. Türelem, nagyon jó hozzáállás, hogy nem veszel a nyakadba egyet azonnal, mert KELL. Sajnos manapság inkább ez a divat.
2017. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen juhászkutya az, aki szökik??? 2 juhászkutyám volt eddig, mudi és német juhász, direkt sem lehetett volna elveszíteni őket. Ha egy juhászkutyát nem tudtál megtanítani, hogy ne szökjön, a beagle ezerszer rosszabb lesz.
2017. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem félreértetted amit írtam olvasd el fennebb is amit írtak....
2017. jún. 21. 19:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értettem félre.
2017. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!