Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy bolognese kutyusom és...

Maca1026 kérdése:

Van egy bolognese kutyusom és cicám van egy sejtesem hogy kutyám szerelmes a cicaba állandóan megy utána mindenkitől felti mit tegyek hogy ne hidje hogy az övé? Már túlzottan is félti belebetegedne ha nélküle megijed látni rajta

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak barátok:) A mi kutyánknak is volt egy nagyon jó cica barátja, éjjel-nappal együtt voltak, vigyázott rá, amikor meghalt, akkor meg depressziós lett
2017. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Istenem, te jó ég . Mennyi hülye ember van.
2017. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk fordítva van, a macska mindig figyeli hol a kutya ha sétálni megyünk jönne velünk és amíg sétálunk nyávog, ha hallja hogy jöttünk úgy rohan le a lépcsőn mint akit puskából lőttek ki. Ha túlzásba viszi tiltani kell de egyébként szerintem nincs gond ezzel.
2017. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Látom van akinek nincs annyi esze sem értse miért kérdezem és egyből lehulyezik az embert....😂 Én nem sulyedek le ilyen szintre bocsi.....
2017. jan. 6. 17:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves segítőkész válaszokat féltem csak túlzottan is felti....:)
2017. jan. 6. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

HIDJE?????????

Hát, Macám, nekünk van eszünk, a kérdést is értjük, de ettől rémálmaim lesznek, az tuti.

Olvasgass neki a helyesírásról. :) Sőt, tudnám ajánlani az "m" betűtől jobbra lévő gombot!

Egyébként meg nyilván nem szerelmes, félti, szereti, te meg túlspilázod. :)

2017. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leírnád újra, érthetően a kérdést? Nyugodtan használhatsz vesszőt, pontot... tudod ilyen alapvető írásjeleket.

De most komolyan te érted, hogy mit írtál?

"Már túlzottan is félti belebetegedne ha nélküle megijed látni rajta"

Mi van?!


Oké, azért valamennyit megértettem a kérdésből, szóval szerintem ha már nagyon zavaró ez a viselkedés, tiltsd le a kutyus a cicáról. Szólj rá, ha nagyon megy utána stb.!

2017. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Agytornának jó. :)
2017. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!