Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy Beaglet,...

Nagyon szeretnék egy Beaglet, hogy tudnám Anyut meggyőzni róla?

Figyelt kérdés
Jól átgondoltam.

2017. jún. 21. 19:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Neked biztos nincs rá időd. Jobban gondold át. Suliból hazamész, házit kell irnod és tanulnod. Nem lesz neked napi 3-4órád sétáltatni plusz tanítgatni. Most nyáron lehet igen de ősszel kezdődik a suli.
2017. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy beagle-m. 1 éves lesz. Nem mondom hogy nem könnyű, mert tényleg sok gond van vele. Napi sok futás játék és szellemi fárasztás, valóban hullik a szőre és végtelenül makacs, de, hogyha megteszed amire szüksége van és fárasztod akkor nem szökik, nem rongál. Az enyém is borzalmas természetű és sosem fogom megérteni magamat hogy miért imádom annyira azt a kis hülyét. Szóval ha tényleg átgondoltad és tényleg megadod ami kell neki akkor nem lehetetlen. Első kutyának nem ajánlott. Én beleestem ebbe a hibába, de megneveltem és egy szófogadó kezesbárány lett a szökős makacs kutyából. Most is itt alszik az ölemben :)
2017. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!