Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám meggyőzni? Írna...

Hogy tudnám meggyőzni? Írna nekem valaki jó pár érvet? (Nem a szokásos kutyátakarokderögtönegyyorkit kérdés)

Figyelt kérdés
A barátnőm kutxusa egy 4 éves németjuhász. A mienk Real Nature tápot eszik, az övék Friskies-t. Neki már elmagyaráztam miért rossz az a táp amivel etetnek, de az anyuk@jának is szeretném leírni az érveket egy lapra. Írnátok nekem? És a NJ legtöbb tápnál large ugye?
2017. máj. 15. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt magyarázd el nekik,hogy a friskiesben egyáltalán nincs hús.És,hogy a kutya egy ragadozó állat.A friskiesben annyi a gabona ,hogy egy disznó is megenné.

ÉS hogy sokkal tovább is élhet ha egy prémium tápot kap.

A prémium tápból sokkal olcsóbban kilehet jönni egy hónapra és kevesebbet is eszik belőle mint a friskiesből,ez csak egy marketing táp ami még drága is.Nem tudom,hogy azért nem vesznek neki jobb tápot mert nem akarnak,vagy nincs rá pénzük.

2017. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Am.itt van pár nem túl drága táp:josera,brit,happy dog,dog chow,happy fit de van mág sok.
2017. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak tudatlanok. Az anyja egészségügyis, csak.jól kéne tálalnom.
2017. máj. 15. 16:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Én értek 2es, de azért köszi. Már gyűjtöttem t@pokat ár szerint csoportosítva, napi adaggal kiszámolva, csak érv-összeírás kellene
2017. máj. 15. 16:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha egészségügyis, akkor jöhetsz neki a vitaminhiány miatt kialakuló betegségekkel, és hogy a nem megfelelő táplálás nagyban hozzásegíti a kutyát, hogy idős korára ne bírják az ízületei.

Vagy írhatod, hogy egy jó tápban több az emészthető tápanyag, ezáltal kevesebb lesz az ürülék. De jobb lesz a kutya lehelete, kedve és szőrminősége is.

Igen, a NJ large.

2017. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm valami ilyesmire vágytam!:)
2017. máj. 15. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Az egügyis dog élböl elhajtani hogy ö ezt tanulta, ne nézd hülYének, ö jobban tudja.

Tapasztalat, rengeteg egáazságügyben dolgozo iszonyat el van szállva magátoo ezekben a kérdésekben, azt hiszi, ö az isten.

2017. máj. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy óvodában dolgozik, csak van ilyen végzettsége.
2017. máj. 16. 07:06
 9/10 vantel ***** válasza:
Táp az városi kényelmes táplálásra jó. Egészségesebb a kutyának a vegyes táplálás valódi étellel. Hús és növény. Az hogy melyik tápal eteted azal alpárian kifelyezve csak cukrozod a s*zart.
2017. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez így nem igaz. A táp is nagyon egészséges, nem annyira mint a BARF, de ez nem is volt kérdés. Azt kérdeztem, hogy hogy győzzem meg, nem azt hogy jó e a táp! Jelentettelek.
2017. máj. 16. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!