Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megszoktátok ajándékozni a...

Megszoktátok ajándékozni a kutyusaitokat szülinapjuk vagy más egyéb alkalom kapcsán? És ha igen, mivel lepitek meg őket?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Az egyik ismerősöm a kutyája szülinapjára csinált virsiből meg sok húsból tortát,gondolhatod az eb mit művelt vele.

Le is lett fotózva,nagyon muris helyzet volt.

2008. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jujj ez nagyon jóó!:):)
2008. okt. 16. 22:12
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Szülinapra legutóbb kutyacsokiból készült torta volt az kaja, jöttek a haverok, nyolc kutya az udvarban, bent a lakásban tizenkét ember. Elmentünk sétálni, beszélgettünk egy nagyot, kaptak ajándékokat, megették a tortát, volt ilyen édes papírcsákó.. láttad volna, hogy cincálta az ajándékokat. :) Mi a szülinapján tartottuk a bulit, másnap pedig elmentünk úszni, plussz versenyünk volt, amiket persze imád és ELSŐK LETTÜNK, na ez születésnapi ajándék volt neki is és nekünk is :)
2008. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Én a kutyámnak játékokat szoktam venni.Mivel nagyon játékos és oda van a csipogós figurákért mindig veszek neki a kutyaboltból neki valamit.Első játékát akkor kapta amikor először hozzánk került egy csipogós kis tehenet :)

Azóta kapott már csipogós hóembert,labdát,sünit legutóbb meg olyan gumicsirkét kapott :P Labdákat valamiért nem szereti a csipogós figurákét viszont nagyon megvan bolondulna.Egész nap azokat nyomogatja meg cipeli a szájában.Pedig 4 éves és még mindig nem komolyodott meg :P

2008. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Apám gyerekkorom óta szép nagy rotikat tart, és bár mi ajándékozni nem szoktunk, apám az utolsó kutya szülinapján rekedtre énekelte magát, mert ugye a város közepén a téren séta közben "köszöntötte fel" a Boldog szülinapot- dallal...vicces volt:)
2008. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
:))))))))
2008. okt. 16. 23:03
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim(kicsik) rajzolni szoktak a kutyánknak szülinapjára, bár az eb nem igazán értékeli...
2008. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Jaj de édes az összes válasz :)))))))))))))))))))

Én a cicámnak karácsonyra szoktam venni nagyon drága macskakaját, amit minden nap nem kaphat. (Születésnapját nem tudom, mert találtam.)

2008. okt. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyámnak az első szülinapjára csináltam egy nagyon jó kis zsúrtortát :) Tészta volt az alja, rajta darálthús, besamel, majd megint tészta, megint hús, megint besamel és tészta. Megsütöttem, aztán bekrémeztem májkrémmel. Természetesen nagy sikere volt :) És szokott ajándékot is kapni, szülinap, névnap, karácsony, sőt, mikulásra mindig kap egy tábla kutyacsokit. Tavaly karácsonyra kapott egy vastag kötéljátékot, amin egy kemény gumi golyó volt, azt fél nap alatt szétcincálta. Szóval a mi kutyánk minden létező ünnepen ajándékot kap. Ja, a névnapját meg tudod nézni a neten, írd be a keresőbe, hogy kutya és névnap, és meglesz. Az én kutyámé is benne volt, pedig azt hittem, senki nem ad rajtam kívül olyan nevet, hogy Ribizli :)))
2008. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Olyan aranyosak vagytok:))
2008. okt. 17. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!