Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megszoktátok ajándékozni a...

Megszoktátok ajándékozni a kutyusaitokat szülinapjuk vagy más egyéb alkalom kapcsán? És ha igen, mivel lepitek meg őket?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 22:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 21 éve,gyerekkorom óta vannak uszkárjaink(egyszerre több is,most csak 3)De minden szülinapkor és karácsonykor megajándékozzuk őket.Tortát úgy szoktam csinálni,hogy 2db kocka alakú(pl.Cézár)kutyaeledelt egymásra rakok elforgatva,sajtot reszelek rá és sajtból kis csont alakokat is szoktam kivágni azt támasztom az oldalára.Utána a számgyertya és mehet a buli.A kutyák is imádják a felhajtást.+ persze az ajándékokat is.
2008. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

nálunk még csak egy kutyaszülinap volt,de decemberben,és februárban is lesz egy.májkrémtortát csinltam neki,r számgyertyát.nem ette meg.:-(de itt most olvastam jó ötleteket.áthívtuk a "mamáékat",és kapott játékot,meg műcsontot,jutalomfalatokat,meg ilyeneket.de olyan édes volt.ja,magunknak meg csináltam gyümitortát.

de jó látni,h nem csak én vagyok ilyen "elvetemült.":-)))

2008. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nekem vannak cicáim is,és nekik ilyen kis zoknikat köttettem mind a négy lábukra:)van babakék-fehér,meg rózsaszín-fehér..van amelyiknek nem tetszett,de van aki azóta is abba császkál:)
2008. okt. 17. 18:08
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem mondod, hogy a macska szereti a zoknit. :D Én is szoktam neki néha (szülinapján vagy karácsonyra) drágábbik kajából venni, de hát nem mindegyik macska egy hálás típus... :D
2008. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát igen..akik lerúgták magukról,ők voltak a perzsa cicáim...kényesek mint valami perzsa herceg
2008. okt. 17. 22:51
 16/18 anonim ***** válasza:
Én veszek nekik játékot vagy kutyakekszet vagy hasonlót, ha éppen szükség van valamilyen kutyafelszerelésre, ha nincs, tortát kap.
2008. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

en a kutyusomnak szulinapjara tortat adtam. Kutyatortat:))

Vettem egy nagy kutyakonzervet, kutyakekszet oroltem bele, szines csontalaku kutyakekszel diszitettem

2008. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekünk névnapkor, szülinapkor, húsvétkor, szilveszterkor, karácsonykor és még mikuláson is velünk ünnepelnek a háziállatok. Mindig kapnak valamit. Karácsonyra játékokat, konzervet meg ilyesmi a kedvenceiket kapják, persze a kutyusnak új kabátka is volt a hidegben. Szilveszterkor a kutyánk mindig velünk nézi a tüzijátékot (nem fél). Véletlenül tavaly felnyalogatott egy kicsit a vörös borból :D . Sz.nap alkalmaként jó nagy kutyatorta és ajándékok. Sok féle ajándékot kapott. Néha egy óriási kacsacomb jó ropogósra megsütve és beleállítva egy gyertya :), vagy valami vaníliás, tejszines és ropis kutyatorta esetleg májas. Mindig más :)
2010. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!