Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Husse" száraztápról van...

Cingi75 kérdése:

"Husse" száraztápról van véleményetek, ismeritek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Egész jó
2017. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én múltkor nézegettem az OPUS OCEAN tápját, jónak tűnik, de nekem egyrészt elég magas a fehérje tartalma, hogy ezzel etessek, másrészt az ára kissé elrettentett, mivel 12 kg 19.900,-Ft, míg a Brit Care hasonló lazacos tápja jóval olcsóbb. Tartalmilag a Husse-ban 65% friss lazac van, míg a Brit-ben 35% szárított, a kérdés az, hogy valójában akkor mennyi friss lazac felel meg ennyi szárított lazacnak.

Meg kell nézni, hogy melyik típusú tápjénak milyen az összetétele, mert azért ezek között is van olyan, amiben bőven van gabona. Én annyira nem preferálom a gabonát egy kutyatápban.

2017. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ár-érték aránya rossz, a beltartalma nem indokolja a magas árát.
2017. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert a hasznosulása 92 %.Ez nagyon fontos.Brit Care-t eszik a kutyám, amennyi bemegy, kb ugyanennyi jön ki.Gondolom ezért nincs is rajta mennyi a hasznosulása.Emiatt nézegetem a tápokat.Köszönöm a segítségeket.
2017. jún. 29. 06:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez is olyan, hogy azt írnak rá a tápra, amit akarnak. A Pedigree is elvileg "fedezi a felnőtt kutya szükségleteit", aztán tudjuk mekkora szemét.
2017. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget.Megtaláltam.Platinum.
2017. júl. 15. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!