Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel eteted a kutyádat?

Mivel eteted a kutyádat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 22:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Royal Canin száraztáp, semmi konzerv vagy kutyaszalámi (értelmetlen és egészségtelen), jutalomfalatnak szív, máj, vese, sajt, libatepertő, virsli (a pedigree és társai jutalomfalatok rettentően drágák és még egészségtelenek is).
2010. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

Minőségi táppal etetem őket. Própáltunk már többfélét is, eddig mindegyik bevált a jobbak (Royal Canine, Eukanuba, HIll's) közül.


Szar tápokat és konzervet mellőzöm.

2010. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Acana adult dog, heti 2-3x főzök neki (rizs, husi, tészta, zöldségek, mindenféle mag). Jutalomfalatnak mindig mást, most ilyen Trixi csontocskák vannak. Nagyon ritkán kap konyhai maradékot, mert ha egy kicsit fűszeresebb a kaja, 3-4 napig képes hányni utána-->érzékeny a gyomra sajnos. Amúgy 2 éves keverék ivartalanított szuka.
2010. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Trixie szines csontocskák nálunk is beváltak. Táp jelenleg Orijen. De látom ezt nem sokan írtátok. De akkor mivel etetitek őket?
2010. máj. 22. 21:36
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Az Orijen táp nagyon jó. Megfelelő táp. Ha nincs hasmenése tőle , akkor nem kell váltani.
2010. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Mi Hill's táppal etetjük őket, de nem minden nap, nehogy megunják. Csirke farhátat szoktam venni és azt főzöm meg nekik. Jutalom falat: nekik minden az, amit mi eszünk. Még a kőrözöttet és a paprikát is megeszi az egyik. Ha tanuláshoz kellett a jutalomfalat, akkor virsli volt a nyerő.
2010. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hills's-ben szója is van, s igen magas a szénhidrát tartalma hogy én olvastam.. Vagy nem?
2010. máj. 22. 22:36
 18/25 anonim ***** válasza:
9%
Hát a kutyusom elég válogatós. Szinte csak a híres kutyakajákat eszi meg ... (persze a kertben még a csigát is megzabálja -.-)Pl chappi,pedigre... de nagyon szereti a házikosztot :) Amoki eszünk odajön és tarhál, vagyis kérdeget xD De olyan cuki kölyökkutya szemei vannak (L) Nem tudunk neki ellenálni néha lecsuszan neki egy-két falatka
2010. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Utolsó a cseppi meg a pedigree nem híres hanem a legrosszabb kaják!
2010. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
9%
kutya konzerv vagy valami húsféle :)
2010. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!