Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel eteted a kutyádat?

Mivel eteted a kutyádat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 22:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%
nekünk az acana vált be a legjobban de ilyen pedigre féléket nem szabad kutyának adni én azzal etetném meg aki kitaláta és forgalmazni meri
2010. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%
Én vagyok a Dog chow active-os. Én etettem Acana-val, Orijennel+főzés, Royal caninnal (rövid ideig). De nem vált be, a kutyáim csontsoványra fogytak. Azt mondta az orvos hogy álljak vissza a régi kajájukra de azt nem tehetem mert az mindenféle rossz táp, maradék, mert akkor még nem tudtam mit kell. Ezért próbálkozunk most ezzel. Ez nem olyan tökéletes táp, de hízni tuti lehet tőle :D Még nem ették meg a zsákot teljesen de már látszik az eredmény.
2010. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
7%

Én Pedigree-vel etetek. Nkünk az állatorvos is meg a tenyésztő is, akotől vettük a kutyát, a Pedigreet ajánlották.

Nehogy azt higyjétek, hogy minden tenyésztő úgymond prémium táppal etet. Mellesleg a Pedigree sem rossz táp. Valamint megfizethető. Vannak olyan tenyésztők akik avval etetnek és nagyon szépek, egészségesek a kutyák. Nem tudom miért kell lefikázni a pedigreet. Külföldön is sok tenyésztő avval etet. Nek skót juhász kutyám van, törzskönyvezett, tenyésztőtől vettem drága pénzért, és ő is a Pedugree-t ajánlotta. Nálunk is nagyon bevált a Pedigree táp. Kölyökkorban juniort kapott, felnőttkorban most meg adultot kap. Amúy a Pedigree tápoknál is van junor maxi, adult mini és maxi a sima adulton kiívől, valamint van light, és ackiv táp is.

A kutyámat kiállításokra viszem és semmi baja nincs neki nagyon egészséges, szereti a Pedigree-t. Az állatorvos szerint is tökéletesen fejlődik tőle, meg a fogaival sincs semmi probléma. Most a nyáron viszem majd tenyésszemlére, Ősztől szeretném tenyésztésbe vonni.

Semmi vel nem kell kiegészíteni a tápot minden benne van amire szüksége van a kutyának.

Az, hogy min. 4% baromfihús van benne, az nem jelenti azt, hogy 4 % hús van benne. Ennél több van benne, csak a szín baromfihústartalma minimum ennyi. Adok időnként neki Pedigree konzervet, abban is van megfelelő mennyiségű hús. Ennyi. Az, hogy néhányan utálják a Pedigree-t az egy dolog. Adtam már a kutyámnak Eukanubát kivánciságból. Két hétig etettem vele (kb 13 hónaposan adtam neki), egy 3 kg-os zsákkal vettem. A széklete nem a legjobb álagú volt, valamint az egészet kisz@rta, és két hét alatt a szőre is tönkre ment, úgy hogy még kiállításra sem mertem benevezni. És visszatértem természetesen a Pedigree-re, és lásunk csodát: alig egy-két hét alatt rendbe jött a kuyta. Az állatorvosunkanak is megvan a véleménye az ilyen eukanuba meg royal canin féle tápokról. Szóval ennyit az eukanubáról. Nekünk a Pedigree a prémium táp.

2010. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én kutyakonzervvel, csontot még nem ehet, mert kicsi, de néha kap anyukám által főzött ételeket pl spagettit kapott a múltkor és jó ízűen habzsolta (LLLLLLLL) :)
2010. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
száraz táp:Royal canin,konzerves:Cesar,csirkemáj,csirkezuza,
2010. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!