Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy fáraó kutya?

Mennyibe kerül egy fáraó kutya?

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
1300-1500€
2017. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem is olyan vészes. Nagyon szeretnék egyet a vizslám mellé. Honnan erdemes beszerezni?
2017. jún. 27. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Google a barátod.. meglepő módon elég annyit beírni , hogy fáraó kutya tenyészet és ki fog hozni sok tenyésztőt..Ha ismered a fajtát látni fogod honnan érdemes kölyköt választani.
2017. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mivel nem ismerem a fajtát, csak nagyon tetszik. Olyan emberek válaszát varom, akik jártasak a fajtában. De kössz az okoskodást!
2017. jún. 27. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem ismered a fajtát akkor meg ne vegyél ilyet!! Ismerd meg előtte! Kedvelem az olyan embereket akik ilyen felelősségteljesek :) az előzőt pedig nem okoskodasnak szántam.
2017. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A jellemét ismerem, azzal nincsen gond, utána olvastam. Illetve felneveltem mar par kutyát, azzal sincs gond. Egyszerűen csak mivel nem egy populáris fajta, nehéz infokat szerezni árról es jo tenyésztőkről. Ezért tettem fel a kérdest.
2017. jún. 27. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!