Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire normális a kutyám...

Mennyire normális a kutyám viselkedése?

Figyelt kérdés

13 éves rövid szőrű törpe tacskóm van, a 35 fokok ellenére rendszerint az éjszakát a takaró alatt tölti, de nappal is inkább összegömbölyödve alszik, míg a másik kutyám, és szinte minden állat a hideg konyhakövön próbál védekezni a meleg ellen.


Az éjszakát simán lehúzza a takaró alatt, ott sem nyúlik el, nem liheg.

Fázós fajta, a telet különösen utálja.

Eszik-iszik, semmi különös nincs a viselkedésében, tipikusan morgós öreg kutya, csak nyugalomra vágyik, ha az meg van akkor vidám.(emberek közül is már csak a családtagok közeledését engedi, az idegenekre is morog, az idegen kutyákra ugat,vicsorog, öregkorára teljesen bezárkózott, pedig nem ilyen volt)


2017. jún. 27. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális minél idősebb egy kutya annál különösebb dolgokat tapasztalhatunk nála. Én is vastag paplan alatt alszom az éjszakai huszon fokok ellenére. A kutyák sem egyformák ahogy az emberek sem , plusz erre rátesz egy lapáttal a kutyus kora 😊
2017. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A keringése már nem a régi az én tacsim is vacogot állandóan 14-16éves korába :) de ha nagyon aggasztó akkor a doki pontosabban megtudja mondani. ( az enyém amúgy ilyen idősen csont és bőr volt és nem azért mer nem kapot enni, egyszerűen nem fogot rajta vagy étvágya se volt az orvos azt mondta ez a kora miatt van)
2017. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az én kutyám is elég vékony, de van súlya,eszik is rendesen.

Még a feje is fekete, tehát nem őszül, a pofáján van pár ősz szál, de pár évet simán letagadhatna. (bár a mozgásából lejön a kora)

2017. jún. 28. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!