Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendőrkutyák örökbefogadása?...

Rendőrkutyák örökbefogadása? Vélemény?

Figyelt kérdés

Heló!


Olvastam az interneten,hogy örökbe lehet fogadni nyugdíjazott rendőrkutyákat.


Sajnos elment a kaukázusi kutyám nemrég,13 évesen.


Nagyon sajnálom Őt,így 3 hét múlva is nagy a hiányérzet,de szeretnék egy kutyust..

Láttam,hogy örökbe lehet ezeket fogadni.

Július végén lesznek ilyen kutyák,de véleményeket szeretnék.

Valaki vitt már haza ilyet?

Németjuhász lenne a célom hazahozni. Van németjuhás zkutyus,amit örökbe lehet fogadni?

Köszönöm



2017. jún. 29. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
én úgy tudom hogy a rendőrkutyákat csak a társuk(rendőr) fogadhatja be, ha nekik nem kell akkor elaltatják őket.
2017. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jól tudod első. Lehetséges nyugdíjas rendőrkutyákat örökbe fogadni:


[link]

2017. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a "társuk" fogadhatja örökbe, ez valami tököm amcsifilmes marhaság.. civil is fogadhat be rendőrkutyát, de rengeteg feltételnek kell megfelelni, pl olyan kikötés is van, hogy gyermek nem lehet a családnál..vagy legalábbis régen volt, a mostaniakról viszont gőzöm sincs.
2017. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem amcsi. Német. Az egyik ismerősöm rendőr volt és kutyája is volt, képzett rendőrkutya. Mikor nyugdíjas lett az eb azt mondták hogy vagy örökbe fogadja vagy elaltatják.
2017. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első, ehhez mit szólsz???


[link]

2017. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem szólok semmit, úgy gondoltam máshol is így van. Úgy látszik nem.
2017. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
uuu, teleTabi 😊❤
2017. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A szolgatból kivont kutyák igenis örökbefogadhatók. Nemcsak az öreg kutyákat, hanem az olyan ifjakat is, akik valami miatt nem felelnek meg a követelményeknek vagy időközben kiesnek.


Szigorúan veszik,hiszen munkavonalas kutyák, akárkinek nem adják oda.

Nekem volt ilyen kutyám nehéz volt vele annyiban hogy igénylik a folyamatos feladatozást, de nagyon szerethetőek ám!

2017. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mire céloztál azzal,hogy nem adják akárkinek oda? Nyugi,sok kutyám volt,és nagyon sok 9-13 éves korukban mentek el. 9-13 között.
2017. jún. 29. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam.

Arra hogy munkakutyák,munkavonalasok és rendszeresen sokat velük foglalkozni. Erre nem mindenki alkalmas.


Plusz azért szeretik jó helyen tudni őket, szóval elég ha a legapróbb kitételnek nem felelsz meg,nem fogják odaadni, megtehetik hogy válogassanak és inkább parkoltassák a kutyát.

2017. jún. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!