Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a reakció a kutyámnak?

Mi lesz a reakció a kutyámnak?

Figyelt kérdés
3 éves kan amstaffunk van és egy 8 hetes másik amstaff-ot hozunk mellé aki szuka lesz (persze ivartalanítva lesz) és nem tudom hogy hogyan fog reagálni a mi kutyánk a kicsire, mert ha az utcán sétáltatom akkor más kutyákat megukat megakarja őket támadni, de a szomszéd kutyájával kijön aki egy kisebb méretű kutya és csak egy kerítés választja el őket, a macskákkal ugyan olyan jól kijön.

2017. jún. 29. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szobakennelben szoktasd egymashoz oket, illefve szajkosarat rakj ra az elso talinal. Mikor haza viszitek, akkor setanal talizzanak, es egyutt setaljatok be a lakasba a kapun. Es hatarozottan tiltsd ha barmifele negativ reakciot mutat. Ja es az elso napokban meg ne hagyd oket egyutt felugyelet nelkul, nem tudni hogy reagal pl ha iszik a nagy es a kicsi odamegy. Vagy a fekhelynel..
2017. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem azért, de egy kutyát sem sikerült megnevelned, minek még egy kontrollálatlan amstaff az utcákra?

Előbb tanuld meg kezelni a kant, utána gondolkodj az új szukán. Ez a fajta nem játékszer, könnyen veszélyessé válhat egy hozzá nem értő gazda mellett. Nem akarom megtudni, hogy mi történne, ha egyszer kitépné magát a kezeid közül...

Előbb szocializáld, járjatok kutyasuliba vagy hívj kiképzőt, utána könnyebben elfogadja majd a kölyköt is, te meg megtanulod helyre tenni, ha durvulni akarna a fajtársakkal.

2017. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kimondta hogy nem értek hozzá? Csak szimplán kíváncsi voltam mert még staffynál nem tapasztaltam ilyet hogy hozok mellé egy másikat. Egyébként meg ez az 5 kutyám volt 2 rotti-m 1 németjuhászom és még egy németjuhász akit sajnos megmérgeztek :/
2017. jún. 29. 23:09
 4/5 A kérdező kommentje:
*5. Kutyám
2017. jún. 29. 23:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hányadik kutyád, nem a számuk, határozza meg, milyen gazda vagy illetve hogy képes vagy -e rendesen megnevelni őket...

Sürgősen állítsd le a többiek megtámadásáról, ugatásáról és szocializáld. Ne legyen előbbre való az egód, mint a kutyáid. Ha ilyen marad, én nem merném egyedül hagyni a kölyökkel, ki tudja, mit művel le egy fekhely miatt, főleg, ha még féltékeny is lesz a kicsire.

2017. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!