Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyacsoki? Próbáltátok? Szereti?

Kutyacsoki? Próbáltátok? Szereti?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 30. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem merném megkockáztatni, ugyan azt írja a csomagoláson hogy "Minimális teobromin tartalom" de semennyi se jó nekik. Akkor már inkább rántotthús :)
2017. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2017. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az embereknek is felesleges mégis esszük :)
2017. jún. 30. 23:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, de ez inkább az embereknek van, ők akarnak csokit adni a kutyának, az teljesen boldog normális étellel is... Ahogy a macskabútor is az embernek van, a macskákat nem szokta érdekelni, inkább egy kartondoboz... Üzlet, gondolom.


Az emberre hat a gyermekkor, megszokás, reklám, a kakaó és a cukor rá gyakorolt hatása, hisz az övében az is van, de legalább az előbbi. Ha egy ember sosem evett édességet, akkor az is prímán elvan csoki nélkül, hiszen a szervezetének nem kell.


Attól még lehet, hogy poénos a kutyacsoki, nem tudom, de tényleg felesleges.

2017. júl. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van kakakótartalma, igaz hogy kevés, de van.

Másrészt pedig valóban felesleges bohóckodás. Ezerféle édesség van, ami kakaómentes, és nyugodtan megeheti a kutya, persze tökéletes boldog anélkül is, de ha már feltétlenül embernasit akarunk nekik adni, akkor ott a tejszínhab, vaníliafagyi, győrikeksz...

Baromság ez a kutyacsoki, nálunk is csak azok a dilinyós divatkutyások veszik, akik a félkilós túltenyésztett kis cukiságokat hozzák be havonta nyíratni, meg venni nekik egy 30ezer forintos csillivilli kutyaruhát vagy jelmezt.

2017. júl. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a saját hivatalos weblapjukon sem írják, hogy mi van benne. A Schoko Drops összetevőit viszont megtaláltam, és nem vagyok elájulva tőle: "Tej és tejtermék, kakaó 10%, növényi eredetű zsírok, növényi eredetű származékok, lecitin, vitaminok."


Ha kényeztetni akarod a kutyád, akkor én ezeket tudok ajánlani, az én kutyám odáig meg vissza van értük:

- [link]

- [link]

- [link]

2017. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!