Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát akarok venni. Tudnátok...

Kutyát akarok venni. Tudnátok segíteni a választásban?

Figyelt kérdés
Csak tapasztalatokat szeretnék,hogy pl melyik az a kutya,amelyik lakásba való.Csivava kizárt,mert az a legagresszívabb eb,amit ismerek.Yorki-ra gondoltam még,de csak a mérete miatt.2 kilósnál kevesebb kutyát nem veszünk semmiképp,mert nem családiházban lakunk.Elvárásom az,hogy ne legyen kényes fajta - ne kelljen állandóan orvoshoz vinni,és ne egyen sokat.Illetve legyen barátságos.Van ilyen kutya?
2017. júl. 1. 14:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyit sétálna egy nap?"

SÉTA?

Enni se ehet, nemhogy séta!

2017. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

"a tengerimalac nem hozza vissza a labdát, és nem sok mindent lehet vele kezdeni."


Mert amúgy mi az a sok minden, amit kezdeni szeretnél a kutyával, ha nem is akarsz vele foglalkozni, és az életfeltételei is minimálisak legyenek?


Hozzáteszem, nem minden kutya hozza vissza a labdát, mielőtt még szembesülnél ezzel a tragédiával.

2017. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Bocs,de nem egy 80 kilós bernáthegyit akarok bevinni egy kis lakásba.És nincs kedvem havi 50 ezret rákölteni az etetés miatt...Egész nap itthon vagyok.Suliba nem járok,dolgozni sem megyek soha.Ráérek.
2017. júl. 1. 22:11
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dolgozol, miből fogod eltartani a kutyát? Vagy te is az a "szabadúszó életfilozófus" fajta ember vagy, aki 30 évesen is mamahotelben lakik?
2017. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

A kutya érdekében írom! Ne akarj kutyát!

Ments meg egy állatot azzal, hogy nem veszel kutyát!

2017. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Az állam tart el,skizofrén vagyok.Állítólag jót tenne nekem,ha lenne egy kisállatom,akiről gondoskodhatnék.Kutya tűnt a legjobb megoldásnak.Bármit írtok,lebeszélni úgysem tudtok.
2017. júl. 1. 23:07
 17/24 anonim ***** válasza:
49%

"skizofrén vagyok"

Szerintem hagyd eluralkodni magadon azon éned, amelyik nem szeretne kutyát!

2017. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17-es,Te sem vagy tisztában a betegség fogalmával.Nincs több énem,az,hogy mi bajom,az már csak rám tartozik.Ja,és miért ne lehetne kutyám? Mert kisebbet akarok? Röhej. :D
2017. júl. 2. 10:51
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem! Nem azért, mert kisebbet "akarsz".

Azért, mert olyan "elvárásaid" vannak amelyek nem egyeztethetők össze a felelős kutyatartással!

2017. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Bichon havanese? Kb 5 kilo, ha az még belefér.
2017. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!