Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Mi baja lehet a...

Sürgős! Mi baja lehet a kutyusnak?

Figyelt kérdés
Néhány órája nem tud lábra állni, remeg, sok vizet iszik.
2010. máj. 20. 15:29
 1/10 anonim válasza:
100%
magas a cukra . . . mindenképp állatorvos
2010. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez volt a baja és epilepsziás volt. De sztem most "lényegtelen" mi a baja, ne találgassunk itt, inkább vidd azonnal állatorvoshoz, mert elpusztulhat szerencsétlen.
2010. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az epilepszia egyből abból indul ki, hogy össze esik remeg! Nem tud lábra állni!Az epilepszia más fogalom! Ez inkább ahogy az első válaszoló írta!

Vigyétek dokihoz azonnal!

2010. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Azonnal elviszem állatorvoshoz!
2010. máj. 20. 15:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Na, mizu a kuttyal?
2010. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok. nekem akkor is epilepsziás volt a kutyusom sajnos, és nem így alakult ki ahogy a válaszoló leirta.

amúgy mizu a kutyusoddal?

2010. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elrontotta szegénykém a gyomrát, de már jobban van!:) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2010. máj. 22. 08:38
 8/10 RastaMama ***** válasza:
Értem én, h aggódsz, nem is letolásnak szánom, de legközelebb ha ilyen van, ne ülj a gép elé, ne várd meg, amíg páran kiokoskodják-segíteni próbálva-mi lehet a baj. Ez-sztem-már egy olyan dolog volt a kuytudnál, amikor rögtön irány a doki. Nehogy legközelebb baj legyen, hogy vársz, és nem intézkedsz rögtön. Jól tetted, h elvitted. Remélem hamarosan jobban lesz!
2010. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
egyszeruen nem akarom el hinni hogy mig a kutya remeg meg fajdalmai vannak te kepes voltal fel jonni ide es kerdezoskodni.... ez maer tobb a soknal.... allatkinzo....
2010. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A kutyus nem itthon volt, hanem nővéreméknél, megkért rá, hogy írjak ide, amíg ő elviszi a dokihoz, hogy mégis mi baja lehet! Állatkínzó?:/ Előbb gondolkozz, aztán írj!!
2010. máj. 25. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!