Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy fiú tacskó keverék...

Van egy fiú tacskó keverék kutyánk és szeretnénk egy Staffordshire terrier kiskutyát. Lány vagy fiú kutyát vegyünk hozzá?

Figyelt kérdés
Mert attól félünk ha veszünk egy fiút akkor össze vesznek,de lányt meg nem akarunk.

2015. aug. 12. 11:53
 1/2 bollocks ***** válasza:
Ha ennyire nincs megnevelve a kutya, hogy félnetek kell a verekedéstől, akkor ne vegyetek mellé kutyát.
2015. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Én is "féltettem" a kutyám, amikor meghoztuk hozzá az amstaff kant. És nem azért, mert neveletlen a kutyám, hanem azért, mert az amstaff alapból elég domináns fajta.

Szóval nem biztos, hogy neveletlen a kutya.

Volt tacskóm (bár ő fajtatiszta volt) és attól függetlenül imádtam, hogy az is egy domináns bunkó volt. Mellékesen igencsak jól nevelt volt ő is.

Na, mindenesetre nálunk a kölyök amstaffot néha elverte a cane corso (aki a tacsitól szinte mindent eltűrt), így rájött a kis hülye, hogy hányas a kabátja.

De: én mindig tiltottam az amstaffot, a corsóm egy birka ÉS NEM TACSKÓ MÉRETŰ!


Szóval kedves kérdező csak akkor vegyél amstaffot, ha biztos vagy magadban. (Kérdésed alapján sajnos nem.)

A nemnek túl nagy jelentősége nincs.

2015. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!