Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám fülének az alján van...

Kutyám fülének az alján van egy kisebb dudor. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja érzem már, hogy a fülének a porcos részénék az alsó felén valami keményebb de nem foglalkoztam vele mert azt hittem, hogy amit rágcsál marhabőr csont ragadt rá a nyála miatt. De most néztem meg neki és ott van egy kisebb dudor az egyik fele meg olyan kérges. Nyomkodtam neki úgy vettem észre, hogy nem fáj neki és nem is vakarja. Mi lehet ez? Elvigyem a dokihoz?
2017. júl. 2. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól hogy ne fáj neki még lehet hogy valami komoly baj jele. A doki biztosra megmondja aztán lehet semmi komoly.
2017. júl. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre mintha kisebb lenne egy kicsivel. Azt elfelejtettem leírni, hogy tegnap egy fekete szőrszál szerű valami volt ott neki azt leszedtem vagy kihúztam (nem tudom) onnan. Lehet, hogy begyulladt neki egy szőrszál? Viszont az a rész nem gyulladt és nem is piros neki. Írtam facebookon a dokinak elküldtem neki róla egy képet. Holnap meg szerintem elviszem az orvoshoz. Most megfogadtam magamnak, hogy mindenért nem viszem dokihoz mert szerencsétlent volt, hogy hetente vittem mert azt képzeltem, hogy beteg és nagyon fél oda járni.
2017. júl. 3. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!