Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 500 ezer egy francia bulldog?...

500 ezer egy francia bulldog? 100 ezer egy angol? Ráadásul szerintem törzskönyv nélkül.

Figyelt kérdés

Ezt valaki megveszi?

[link]

[link]



2017. júl. 4. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak még hülye emberek. A francia bulldogoknál is most nagyon elszálltak azzal, hogy a kék színt tenyésztik és adják el csillagászati áron.

Normális ember nem vesz ilyen helyről kutyát.

2017. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek biztosan nem tenyésztők.

Én sem értem,hogyha valaki már több száz ezret kiad, akkor miért nem keres meg egy tenyésztőt?Főleg egy ilyen kutyánál..

De egyébként a kereslet határozza meg a kínálatot.Magyarországon nagyon nagy kereslet van a szaporítós kutyákra és kb az van lehülyézve,aki tenyésztőtől vesz..

2017. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez van, de ha észreveszed nagyon sokan szaporítják őket, és ebből "bizniszt" csinálnak.
2017. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

99%-ban a cigányok szoktak ebben utazni, mert hát a Merci meg az arany hajólánc mellé dukál a francia bulldog, ami egy köztudottan drága kutyafajta.


Egy megvette 20 ezerért, aztán szaporítják őket össze-vissza, majd eladják százezrekért. Sokan mégis veszik, mert "csak" 150 ezerért is meg lehet venni, holott egy minőségi kiskutya 2000-3000 euroba kerül tenyésztőtől, törzskönyvvel, eredményes, bevizsgált szülőktől.


Normális ember már az első helyesírási hibánál hagyná a francba, de hát divatfajta, "jó lesz az, pont úgy néz ki mint a képeken" alapon meg is veszik.

2017. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!