Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mejik et vegyem meg? Rottweile...

Mejik et vegyem meg? Rottweiler:female 56000ft És a husky:boy 41000ft

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 12:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem.


Ha fajtatiszta rottweiler vagy husky kell, az bőven 100 ezer Ft fölött kezdődik. 40-50 ezerért szaporítós keverék van Jófogásról, aminek semmi köze a fajtához, és jó esetben még beteges is lesz.

2017. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 bollocks ***** válasza:
100%
Első körben egy helyesírási szótárat vegyél, aztán kezdj el gyűjteni pénzt normális helyről való kutyára, mert ezek drága keverékek.
2017. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se. Keverék kutyákért ez elég sok pénz, felesleges lenne.
2017. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se! Az, hogy kidobsz az ablakon ennyi pénzt, az egy dolog, de közben ráadásul egy szaporítót támogatsz!!! (Ha nem találsz menhelyen neked tetsző fajtajellegű keveréket, akkor fajtamentőknél érdeklődj!)
2017. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Magyar helyesírási szótár: 2399 forint.


Utána meg növessz agyat, és ne vegyél be minden kamut!

2017. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó is a nyáriszünet.
2017. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

Szia, én is azt ajánlanám, hogy fajtamentőhöz menj mert ennyiért nem éri meg venni kutyát mert nagy valószínűséggel nem fajtatiszta mert azok tényleg jóval drágábbak és akkor éri meg ha viszed szépségversenyekre, ha nincs ilyen szándékod akkor százával vannak menhelyen vagy fajtamentőknél husky illetve rotik mivel ezek mégcsak nem is azok a nagyon nehezen beszerezhetőek, és kiskutyáktól az öregekig vannak választhatóak.


A két kutya között szerintem az a különbség hogy:

a roti ketrecharcos meg harcikutyaként volt régen nevelve így elképzelhető hogy nagy eséllyel agresszívabb lesz mint a többi kutya általánosságban és kiskorától erre kell figyelni, mivel ez a kutya tömény izom így nehezebb is visszafogni ha nem vagy jó kondiban és erősebb is a harapása


A husky nagy energiaigényű és lefáraszthatatlan mert szánhúzó kutya és erre tervezték tehát sokat kell vele mozogni naponta többször hogy ne szedje szét a házat vagy a kertet és sokat vedlik így feltételezem hogy vele több munka van, vokálisabb is mert sokat ugat és üvölt.


De a legtöbb kutya a rémálmod tud lenni ha nem tudod lefárasztani vagy nem jól tanítod. Ha sikerül jól csinálni ezeket mindkettő jófej tud lenni csak érdemes jobban utánaolvasni. De ha megmondod hogy mihez képest melyik a jobb mik a preferenciáid egy kutyában akkor szívesen mondok még pro kontrát.


Bocsi a regényért de remélem hasznos infokat mondtam.

2017. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Menhely, fajtamentők, vagy gyűjts és rendes tenyésztőtől vegyél kutyát. Amúgy meg ha már itt angolul írtad, a szuka kutya 'bitch', a kan pedig 'male'.
2017. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ha jól értem bitch az kur**t jelent :) ha rosszul írtad úgy mondják female! És köszönöm a válaszokat!!
2017. júl. 10. 14:16
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
7es vagyok bitchnek szokták mondani a szukát angolul én is úgy tudom. Sőt azt hiszem ez az alap jelentése a szónak. De female is elterjedt, de legtöbbször bitch szokott még lenni.
2017. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!