Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mejik et vegyem meg? Rottweile...

Mejik et vegyem meg? Rottweiler:female 56000ft És a husky:boy 41000ft

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 12:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ok nemtudtam bocs :)!!
2017. júl. 10. 14:23
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
7es vagyok nem kell bocsánatot kérni :D csak gondoltam érdekel, majd írj, hogy választottál végül ha nem gond, szerintem érdekli az embereket itt :D legalábbis engem érdekel
2017. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

A Rottweiler fajtamentőket nem ismerem, de a szánhúzóalapítványnál hál istennek nem adnak kutyát minden jött ment szerencsétlennek akinek megtetszik a szánhúzók kinézete. Mivel a két fajta köszönő viszonyban sincs, így gondolom megtetszett a kinézet, de fogalmad sincs, hogy mekkora munkát igényelnek. Az írásod alapján pedig gyerek vagy. Szinte esélytelen, hogy egy szánhúzót megnevelj gyerek létedre, annyi időd és kitartásod pedig nem hiszem, hogy lenne hogy minden nap rendesen lemozgasd.



#7,#8,#10

Hívhatod aminek akarod, de a törzskönyben male és female szerepel, nem pedig 'bitch'.

2017. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem venném meg.

Tenyésztőnél ezek a kutyák 3-4x ennyibe kerülnek.

Szaporítótól nem vennék kutyát soha.

2017. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%
Ha szaporítótól veszel kutyát enyiért nagyon meg kell nézni hogy kitől van mert nagy rá az esély hogy keverék vagy beteges. Az én rotim is szaporítótól van de a szülők szűrve vannak és 100% hogy nem keverék csak nincs törzskönyv ezért szaporítótól van. Egyik kutya sem való kezdőnek. Elöttem valaki irta hogy a roti ketrecharcos hát nem tudod ezt hol hallotta vagx olvasta, lehet hogx használták arra is de eredetileg pásztor kutya mellékes plusz hogy nagyon jó személy védelemre és erős örzővédő ösztöne van. A husky meg szánhúzó kutya szóval mindkét fajtának nagy a mozgás igénye és nehezen bírják a meleget. A roti és a husky nevelése is nehézkes. Következetesen kell csinálni a kellő szigorral, de ez kb minden kutyánál így van. Láttam már megvadult szobacirkálókat mer agyon kényesztették. Husky és roti fajta mentők is vannak vannak az országba. Szerintem meg engednék hogy elmenj látogatóba önkéntes munkát végez ami alatt megismered a fajtát és eltud dönteni neked való e. Menősködésből pedig nem veszünk kutyát nulla tudással megfőleg nem mert akkot leher törzskönyves kutyád azzal is problémák lesznek.
2017. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
Látszik, hogy nem vagy túl értelmes. Mindegy. Inkább vegyél menhelyről kutyát!
2017. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Döntöttem inkább a husky-t vettem meg olcsobban atták a kutyát most Akita a neve és lettek kiskutyái is Akitának nagyon jól megvagyunk És miért lettek kutyái? xD azért mert szukát vettem a másikat elvitték... 100ft ra levitték és ugy vettem meg..
2018. febr. 12. 23:17
 18/24 anonim ***** válasza:

Gratulálok...

Ivartalanításról hallottál már?

2018. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ugyan hagyd! Csak kamuzik.
2018. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Remélem :-(
2018. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!