Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szokassuk össze a két...

Hogyan szokassuk össze a két westie kutyusunkat?

Figyelt kérdés
A nagyobbik 3éve van nálunk a kicsi pedig pár hete, amikor a kicsi közeledik, (általában ugrál, mert játszana) akkor a nagy morogni kezd és támad mert fél. Próbáljuk a legtöbbet a kicsit a nagy közelében tartani és egész jól viseli, de mikor közvetlen közel kerülnek egymáshoz akkor merül fel az említett probléma. Valami ötletet tudna valaki adni?

2017. júl. 10. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves 10. HA Ő A FALKAVEZÉR akkor tud parancsolni a kutyáknak és az olyan kutyánál is működik amelyik nincs szocializálva azért írtam le saját példám. A parfümös dolog nem tudom hogy butaság e vagy sem nekem is egy ismerős mondta, mert ő ezzel a módszerrel szoktata össze kutyáit.
2017. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es válaszoló, köszönöm a kedvességed, és a tanácsod. valóban időigényes folyamat, de már elég sokra haladtunk mióta a kicsi nálunk van, illetve foglalkozik velük kutyaoktató is, megoldódni látszódik a probléma. Köszi a többieknek is de kerlek bennetek amíg ilyen hangnemet, beszédstilust engedtek meg magatoknak másokkal szemben addig ne adjatok tanácsot senkinek, vagy ha igen, lehet normalisan is, nem vagyunk egyformák, senki sem tökéletes, így nem értem mire fel támad le bárki is. egyszerü praktikákat, tanácsokat kértem ami segitett masoknál, a kutyaiskolán kivul, hisz az egyertelmü volt mindenki számára, hogy nélkülözhetetlen. A hasznos információkat kiszűrtem, köszönöm.
2017. júl. 13. 01:37
 13/13 anonim válasza:
Nekem is westiem van, aki szereti az összes többi kutyàt, amìg azok nem màszkàlnak a "cuccai" körül (àgya, jàtèkai). Szerintem amìg csak ràmorog egy idősebb kutya egy kölyökre addig nincs òriàsi nagy problèma (talàn mèg jò is ha egy kicsit terelgeti nevelgeti mivel ő màr ismeri az otthoni szabàlyokat) minden kutya màs ès màs nem feltètlen nevelèsi problèma, ha morog!!! Baj akkor van ha oda kap... rosszabb ha rà is fog! Szerintem közös programok sètàk, ùszàs stb sokat segìthet!
2017. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!