Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a fene történt?

Mi a fene történt?

Figyelt kérdés

Az előbb kint voltam a kutyámmal az udvaron. Ő egyszer csak elszaladt, majd hallottam hogy nyüszített egyet de mivel el voltam foglalva nem igazán figyeltem fel rá csak így utólag gondoltam vissza. Aztán visszajött és leült, de ezt csak a szemem sarkából láttam. Aztán felnéztem rá hogy na mi van hol voltál de ki sem érdeztem mondani láttam hogy dől oldalra fele. Azonnal eldobtam mindent ami a kezemben volt és odaszaladtam. Ő meg csak dőlt elfelé láttam hogy megijedt és nem tudja mi történt még a hátsó lábát is elkezdte húzogatni. Azonnal lekaptam a nyakörvet azt se tudtam mit csináljak megfogtam a fejét és simogattam még a nevét is mondogattam hogy figyeljen rá. Aztán elkezdte abbahagyni és belemászott az ölembe és megnyugodott teljesen. Aztán felállítottam. Kicsit szédült de utána semmi baja nem volt. Elment pisilni meg hasonlók viszont azóta nagyon keresi a közelségemet most is itt van mellettem és pihen. A wc-re is jön velem pedig ez már annyira nem jellemző rá. Beakadhatott valamibe vagy mi a fene volt ez? Nagyon megijedtem. Nyakörv meg azért van rajta mert bár chip van benne ha elkóricálna esetleg ott a biléta az adatokkal. Vigyem el azért orvoshoz a biztonság kedvéért?

2 éves labi.


2017. júl. 13. 19:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha valami helyesírási hiba van benne, csak gyorsan írtam.
2017. júl. 13. 19:34
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Mi itt honnan tudjuk? Majd legközelebb figyelsz rá!
2017. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mirtiádész ***** válasza:
74%
Szerintem mindenféleképpen vidd el állatorvoshoz.Nem tudom , hogy a házatok környékén van-e egér vagy patkány méreg, mert esetleg azt is megehette, de az azt hiszem, hogy nagyobb bajt okozott volna...Azért van most melletted, mert (ahogy értelmeztem) ő se tudta mi történik vele, csak szédült.Te vagy a gazdája, biztonságot nyújtasz neki...
2017. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Valamibe beleléphetett, valami megszúrta, tüske, drót, darázs, megijedt. Biztos nem patkányméreg. Ha megnyugszik, visszaáll a normál állapotba, akkor nincsen semmi baj.
2017. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már nincs semmi baja de azért megnézetem. Amúgy nem a lába fájt hanem szédült szerintem ezért gondolom vagy nekiszaladt valaminek vagy beakadt. A lényeg hogy velem van és már nincs baj csak nagyon megijedtem.
2017. júl. 13. 20:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs méreg dehogy. Először én is azt hittem valaki megmérgezte de jobban lett hamar.
2017. júl. 13. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet epilepszia is, főleg, ha nem jó tenyésztőtől származó kutya.

Figyeld, és ha hasonló előfordul, konzultálj állatorvossal.

2017. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mirtiádész ***** válasza:
Jólvan.Akkor jó!😊
2017. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Igen, szerintem is epilepszia.

Nagyon megijedhetett valamitől, és emiatt lehetett egy epilepsziás rohama.

Vidd el dokihoz, és meséld el neki. Most szerencsés volt, hogy túl lett rajta, de lehet, fog kelleni gyógyszer. Meg hogy eleve tudd, mit tegyél, ha ezt máskor is tapasztalod.

2017. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Azért nem kell epilepsziát diagnosztizálni egyetlen egy pár másodpercig tartó oldalra dőlésből!
2017. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!