Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cuki vagy ciki?

Cuki vagy ciki?

Figyelt kérdés

A neten láttam egy ilyen zacskótartó táskát és nagyon megtetszett az ötlet, mert felénk elég messze vannak egymástól a kukák és kissé kellemetlen a használt kutyapiszkos zacsit cipelni. Ebbe tudnám tárolni a tiszta és a piszkos zacsit is.


De ezt amit találtam, szerintem bazi drága:

[link]


Úgyhogy nézelődtem és találtam két pár száz forintos verziót.

[link]


[link]


Ti melyiket vállalnátok be? (amúgy kistestű kutyám van, kb annyit se termel, mint egy macska)


2017. júl. 16. 13:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Szóval a zacsit ciki lóbálni, de a neszesszer, amiben kilapul a kaki, szétkenődik, még büdösebb lesz, az menő. És aztuti higiénikusabb, mint az egyszerhasználatos zacsi. Ééééértem...

F*k logic.

2017. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
De most akkor mi a kérdés? Mert jelenleg bárki bármit mond, te azonnal lecsapod a szavát, és mondod a saját elképzelésedet. Így nincs értelme a kérdésnek... Vagy csak szeretted volna megmutatni valakinek ezeket?
2017. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Pfuj :D
2017. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy olcsóbb nesszeszert vagy ritikült, és rakd bele a zacskóval felszedett kakit. Egy próbát megér a dolog. Megtapasztalod, hogy a kaki, amikor összenyomódik, összepiszkolja-e a nesszeszert, büdös-e, stb. Ha mindent jónak találsz, csináld így, és ne foglalkozz azzal, hogy emiatt furán néznek rád esetleg.
2017. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

A kérdés az, hogy a kettő közül melyik vállalható (kinézetre).


Nem tudom amúgy ti mit csináltok, hogy szétkenődik a kaki, meg egyebek. De biztos higiénikusabb egy kilométeren át cipelni a zacsit, ami ugyan úgy büdös és ugyan úgy szét tud kenődni, csak ráadásul még használni sem tudod a kezed, ergó pl egy fagyit nem tudsz megenni kutyasétáltatás közben, vagy ha egy másik kutyát kéne leszedni a sajátodról, akkor még ott lengetheted. Ahelyett hogy egy ilyen neszeszerbe beletenné az ember, a kutya nem látja, hogy van-e benne valami vagy nincs, csak hogy rá van csippentve a pórázra és pont, kukához érve ugyan úgy ki lehet dobni a szeretet-csomagot. Ennyi erővel az ember keze is büdös lesz amikor felszedi, az nem undorító? A zacskóból meg végképp nem értem, hogy hogy kenhetne össze bármi bármit is, ha normálisan rá van kötve.


Na mindegy, de szerintem ez csak egy dolog ami egy kis könnyebbséget hozna sétakor (nekem igen, mert mint írtam, messze vannak a kukák).

2017. júl. 16. 14:59
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Igazi szőke nős kérdés :))) Gondolom yorki vagy csivava a páciens.
2017. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt, hogy mennyire gáz ilyet használni. A válaszokból egyértelmű, hogy baromi ciki lenne.

Ennek ellenére te jobban tudod. Ám legyen, sok boldogságot. :D

(Semmiképp az elsőt, az textil anyag.)

2017. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Túlgondolod.


Mi eleve úgy sétálunk, hogy kistáska van nálam, benne: jutalomfalat, szarcsizacsi, telefon, kulcs, igény esetén 2 deci víz (ha érdekelné bármilyen játék, azt is vinném). Ha nagyon muszáj, akkor van egy rekesz, amibe el tudok rakni egy zacskó kutyagumit, de én sem lelkesedek érte és nem hiszem, hogy az utóbbi egy évben 5 alkalomnál többször előfordult volna.


Amúgy nem te tipródtál itt valamelyik nap, hogy fehér vagy babarózsaszín hám-póráz-pompom szettet vegyél a krém színű kutyádnak? Azokból a képekből kiindulva szerintem a 2. pár száz forintos ajánlat lesz a nyerő.

2017. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Háát a szartaroló kistáskát,retikült is vinned kell a kezedbe vagy azt beledobnád a táskádba?

Csak mert ha ugyan úgy fogod akkor semmi értelme.


Amúgy nem néznek rád furcsán ha erre gondolsz. Kutyád van,felszeded a kutyád után,inkább örülnek.


Én két kutyát sétáltatok(kistestűim vannak) és van mikor két kakis zacsit fogok plusz a két kutya jó én 1 km nem sétálok zacsival. Itt azért vannak kukák 500-600 méterenként.



Amúgy pont erre a célra lehet venni esztétikusabb fekete vagy színes mintás zacsikat így talán kevésbé ciki.


Én drágának tartom,meg nekünk az idős sokszor kakil keveset szóval a gatyám rá menne a direkt kutyakaka zacsikra.


60 db kakizacsi 300 ftért sokkalom.


Én 120 dbot veszek 250 ftért van mikor akciósan 200 ft akkor többet bespejzolok. Amúgy rendes uzsizacsi, átlátszó :D Engem nem érdekel más mit szól.

2017. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!