Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valki tud mondani egy border...

Valki tud mondani egy border colliekről szoló oldalt vagy tud írni róla?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk van.:)

Csak olyan gazdinak ajánlom aki kellően határozott, és szigorú, mert nagyon intelligens kutya, és könnyen tanítható, de könnyen az ember fejére nő, nagyon nagy a mozgásigénye, játékos, és rossz.:D

Mi anyukámmal próbáltuk nevelni következetesen, de apám mindent megenged neki ennek következtében már senkre sem hallgat, apám a kedvenc gazdija mert mindig eteti, és megvédi ha rosszat csinál. Könnyű elrontani, pedig mi megpróbáltunk mindent anyuval.

2010. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az etetit természetesen úgy értem, hogy túl eteti, mert mi sem koplaltatjuk.:)
2010. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és a vizet szereti??
2010. máj. 21. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, van kerti tavunk(ne gondolj nagyra, és mélyre, csak egy kis dísztó), bele szokott ugrani, persze nem lenne neki szabad.
2010. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2010. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszban csak annyi hibádzik, hogy ez az egész egyed függő. Az én borderem pont ellentéte a tiédnek. :)

A netboard.hu-n a kutya fórumban van borderes topik, nézz be oda.

2010. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Olvastam a fajtáról több oldalon is, és azt vettem észre hogy az a jellemző, amit én is tapasztaltam.

2010. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is borderem van, és valóban elég nehéz velük, rengeteg a mozgásigényük. Persze imádom az enyémet, de ha mai fejjel vennék, alaposan átnézném a kenneleket (a hazai border állomány elég híg) és óvakodnék az agyontenyésztett kiállítási vonaltól. A neveléséhez pedig ajánlom a klikkert és ha problémás a Jan Fennel féle kutyás könyveket. Ha bordert akarsz ne siesd el a döntést, tájékozódj! Hazai kennelek: www.bordercollie.lap.hu Ja, és szaporítótól se vegyél, mert nem azt kapod, ami az igazi border collie élmény!
2010. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
www.bordercollie.lap.hu
2010. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!