Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megpofozta a kutyát! Mi a...

Megpofozta a kutyát! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Barátomnak mondtam hogyha nagyon harapdál a kutya (persze játékból) kicsit üssön az orrára, aztán csak látom hogy olyan pofont adott neki..és ez nekem nagyon rosszul esett. Ha később megkérem hogy vigyázzon a gyerekemre akkor azt is pofozgatja ha rosszaságot csinál? Vagy ez jogos volt? Nektek mi a véleményetek? (Illetve hogy tudnám NEM bántalmazással megtanítani hogy ne harapdáljon?)

2017. júl. 17. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Idióta vagy, te mondtad ha harap, üssön rá, erre figyelmezteti, most meg hisztizel.

A barátodnak sokkal jobb lenne még egyedül is mint veled.


Mellesleg a picit rákopinrtok NEM fegyelmezés, ha durván harapdál, akkor jogos a pofon.

2017. júl. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm kutyája is harap, csúnyán, 3 hónapos. Ő kifejezetten örül is ha valaki pofán vágja a kutyát, ha mondjuk nekiugrik az arcának hogy harapjon, mert az a kutyus simán a szemedbe is belemar. Kapott már pár pofont, olyat hogy repült. Érdekes, egy hét telt el de már látszik hogy kezd leszokni róla. Kizárólag pozitív megersítéssel véleményem szerint nem lehet kutyát nevelni főleg problémásat.
2017. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is felpofoztem a fél éves kutyámat mert ráfogott a kezemre. Nem lett tőle lelki sérült. Imádjuk, de sem játék ól, sem bármi más okból nem fovhhat a kezünkre.
2017. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!