Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya tulajdonosok! Szerint...

Kiskutya tulajdonosok! Szerintetek az 5 hetes kiskutyát lehet tanítani? Meg lenne még pár kérdésem (? )

Figyelt kérdés

Szóval tegnap kaptam meg életem első kutyusát, szombaton lesz 5 hetes. Gondolom most azért szeret harapdálni, mert most jön a foga? Erről hogy tudom leszoktatni?

Meg az oltásokat mikor kell kezdeni? Illetve mit ehet?

Válaszokat várom!

14/L



2017. júl. 20. 09:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%
Azt sem értem, hogy ilyen kisgyerekeknek miért engedik a szülei, hogy kutyát tartsanak. 14 éves, netezni tud, az alap dolgoknak utána tudott volna nézni, ha kellően érett és felelős lenne. Ezek a tulajdonságok hiányoznak belőle, még nem érett egy kutyára.
2017. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsok: 3 hétig még az anyjával kellene lennie és a falkában szocializálódnia, illetve tanulnia kellene. Azért egy tizenéves kutyát elletni is nagyfokú primitivségre vall, de ez nem a te hibád. Nem véletlenül nem lehet már ilyenkor elletni, lehet a kölykök egészsége sem lesz olyan amilyennek lennie kellene.


Remélem ti legalább ivartalanítani fogjátok a kutyát és nem lesztek szaporítók.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: simán lehet az 5 hetes kiskutyát is tanítani.

A foga is jön, játszik is.

Állatorvoshoz minél előbb vidd el, egy alapos kivizsgálás amúgy sem ártana...

2017. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Egyébként meg utánanéztem, de sok helyen mást is írtak, ezért gondoltam, itt talán segít is valaki..
2017. júl. 20. 15:22
 24/26 A kérdező kommentje:
És amint lehet ivartalanítjuk (úgy elvileg jobban taníthatóbb)
2017. júl. 20. 15:36
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól van. :) és hidd el, nem téged akartunk bántani ezzel...
2017. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Szóval kedves mindenki aki úgy letámadott fél évvel ezelőtt! A kiskutyával (most már jól megnőtt) eleinte nem volt könnyű. De most már nagyon jólnevelt kutyus lett, immáron majdnem 9 hónapos. Szóval minden rendben van vele!!
2018. márc. 7. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!