Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlanáto...

Milyen fajta kutyát ajánlanátok nekünk?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttünk Szeretnénk egy nagyobb kutyust.De milyet?

kertes házba lenne 900nm kerttel kinti benti kutyának,egy 2eves törpespitz kan ,néhány disztyúk és kis gyerek mellé házörzőnek.A legideálisabb rövid vagy középhosszú szőrű,közép vagy nagytestű kutyus lenne,közepes mozgás igénnyel aki könnyen tanítható.

esetleg tudtok ajánlani ennek megfelelőt?

Előre is köszönjük


2017. júl. 20. 20:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Lehet hogy hujeseget mondok de labrador?
2017. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy előrevivő választ nem tudok adni, de a labrador család, állatok mellé ideális, de házőrzőnek nem.
2017. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Nèmetjuhász? Bàr kicsit sokat kell vele foglalkozni.
2017. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
27%

Szerintem a németjuhász, labrador vagy esetleg a golden retriever is jó lenne.


Ha középtermetű kutya is megfelel Nektek, akkor a beagle-t is ajánlom.

2017. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Afrikai oroszlánkutya.
2017. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Németjuhász jó ötlet köszönöm :) de nem akarom elkapkodni azért még várok hátha tud valaki olyat mondani ami megjobban megtetszik
2017. júl. 20. 21:46
 7/21 A kérdező kommentje:
Soha se hallottam az afrikai oroszlán kutyáról most olvasom hogy jó ház örző és családcentikus de a kis állatokkal,más kutyával mennyire jön ki?
2017. júl. 20. 21:52
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagy, macis menhelyi keverék.
2017. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A németjuhászról szólva: könnyen tanítható, de kell is tanítani, mert ha nem, a fejetekre nő. A mozgásigénye nagyon nagy... De házőrzőnek, ha be van tanítva, kiváló. Írták a beagle-t is: neki nagy előnye, hogy különösen egészséges, viszont házőrzőnek nem jó, mert túl barátságos, szóval a tőle elvárható annyi, hogy ugat, ha idegen van a ház közelében.
2017. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nagyon sok menhelynek írtam de nem találok sajnos olyat ami megfelel ezeknek a pontoknak vagy nem ajanlják gyerek mellé vagy kistestű kutya mellé vagy nem házőrző típus, amit talaltam is és tetszett azt meg vagy elvitték vagy nem akarják oda adni nekem,nem tudom nem tul segítő készek .. pedig első sorban örökbefogadni szeretnénk
2017. júl. 20. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!