Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki fogad be egy ilyen kutyát?...

Ki fogad be egy ilyen kutyát? Még a menhely sem, ugye?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves nagytestű kutyánk, annó tenyésztőtől vettük, de a tenyéaztő már nem él szóval ő kizárva.

A kutya élete első 4 évében teljesen jól volt, aztán most egy éve egyik napról a másikra elkezdett menni a hasa meg hányt, elvittük orvoshoz, megvizsgálta, kapott infuzioz meg valami bogyót és haza küldött. Na ez a hasmenés, hányás kb minden nap van azóta is. Azóta már számtalan orvosnál voltunk, számtalan dolgot kipróbáltunk, tápváltástól kezdve az alternatív dolgokig, mindent, de semmi.

Most a sokadik orvos utan a diagnózis az, hogy a tápanyag igen kis részét veszi csak fel a szervezete, tehát keveset szív fel. Emiatt infúziót és vitaminokat kap, vénásan.

Ez heti 2 utat jelent az állatorvoshoz + kezelési költség ez rengeteg pénz, én közben elvesztettem az állásom és nem tudjuk fedezni a kezeléset. Annyit keresgéltem neten, de nem találtam ilyen betegséget egy fórumon sem. Annyura kiváncsi lennék egy sorstárs véleményére, tanácsára :(



2017. júl. 20. 23:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ezen a szinten a kutya és a ti szempontotokból is az altatás lenne a legjobb megoldás. Kérjetek időpontot, tegyétek széppé az utolsó napjait és búcsúzzatok el tőle.

Ha valóban túl van minden kivizsgáláson, s sehogyan sem lehet megkönnyíteni az életét, akkor ez a jó út. Gondolom fájdalmai is vannak. Egy menhelyen is csak szenvedne, de szerintem be se fogadnák.

Sok erőt kívánok.

2017. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!