Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi egy kifejlett német...

Mennyi egy kifejlett német juhász "fogyasztása"?

Figyelt kérdés
Egy felnőtt német juhász kutya, normális minőségű kutyatápból kb. mennyit fogyaszt el egy hónap alatt?
2017. júl. 25. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A miénk (30 kg) kb 6 hét alatt eszik meg 20 kg kb Josera minőségű tápot.
2017. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy felnőtt alatt 1 éves vagy 8 éves, nem mindegy, hogy 22kg szuka, vagy 40 kiló kan, nem mindegy,hogy néz ki a napi aktivitása....A normális minőség meg megint nem tudom mit takar.
2017. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Első vagyok. Szerintem a kérdező csak kb-re szeretné tudni, mert mondjuk német juhászt szeretne, de nem tudja, hogy belefér-e az ellátása a keretbe. Nyilván változó, de azért kb-re be lehet lőni, ha páran leírják, hogy az ő kutyájuk mennyit eszik.
2017. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak hogy értsd: Egy show vonalas, kertbe kivágott 25kg-os szukának mondjuk odaadsz 300gr/nap Brit Premiumot =4434 Ft/hó

Vagy mondjuk van egy 35kilós munkavonalú kan napi 15-20km mozgással, tanulással stb. és mondjuk adsz neki 500gr Acanat/nap = 27223 Ft/hó Nagyon nem mindegy. A kort, ivart pedig nem is vettük számításba. A kérdező nem írta, hogy kutyát szeretne, és gondolkodik, mit, hogy tudna, vagy pedig hogy meglévő kutyát szeretne inkább táppel etetni.

2017. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék csak és igen azt szeretném tudni, hogy mennyire lennék képes finanszírozni. Tényleg többet kellett volna írnom. Már van egy alom és egy kis kant néztem ki. A szülei elég nagyok, a szuka ónémet. Nem lesz munka kutya, nem fog 20 Km-eket lefutni naponta.
2017. júl. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!