Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jelei vannak ha a...

Milyen jelei vannak ha a kiskutyám vemhes?

Figyelt kérdés
16-án kezdett el tüzelni. Nagyon félek hogy a szomszéd kutya felcsinálta. Van egy testvére,és most azt vettem észre hogy nem engedi közel magához. Folyton morog rá. Kérlek segítsetek gyorsan. Hívtam már 2 állarorvost is de nem tudnak kijönni megnézni.

2017. júl. 25. 15:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
de ha már nem ivartalanítod miért nem viszed be hogy ne csinálják fel? amúgy kutyáknak is van esemény utáni izé elvileg, és többet ér ha te viszed a rendelőbe mert ott legalább tud csinálni valamit az orvos.
2017. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha 16-án kezdett tüzelni, akkor még javában tüzel, sőt most lesz fogamzóképes kb. 3 hétig tart a tüzelés általában 9-14. nap között fogamzóképes a szukák többsége, de van amelyik hamarabb vagy később. Az orvos kb 30 nappal a fedezés után tudja ultrahanggal megnézni, szóval kb semmit nem ér ha most kimegy és ránéz. Zárd be, ne kerüljön kan kutya közelébe és a tüzelés után ivartalaníttasd.
2017. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
És az normális hogy nagyon meg van duzzadva a nemiszerve,meg a cicije?
2017. júl. 25. 16:17
 4/24 anonim ***** válasza:
2017. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Igen normális.

De mielőtt szuka kutyát vettél volna kicsit tájékozódni kellett volna.

Miért engedted,hogy a szomszéd kanja rámenjen?


20-25 napig is eltarthat a tüzelés 12-15 napokon vehetik fel a kant.


De össze is ragadtak a kan kutyával?


Ha nem akkor nincs ok a félelemre. De ha igen akkor lehet vemhes.


Háznál nem tudják megnézni a kutyát.


A lényeg az,hogy megvárod a tüzelés végét, zárd el a szukát kanok ne férjenek hozzá.


tüzelés befejeztével pedig ivartalanítsd!

2017. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a vállaszokat! Nem voltak összeragadva. Sajnos nem tehetek arrol hogy a szomszédból átjött a kutya. Most csinaltuk meg az egész keritést..mert a szomszéd kutyája teljesen szétszedte. A szomszéd meg egyáltalán nem figyel oda a kutyáira.
2017. júl. 25. 16:30
 7/24 anonim ***** válasza:
79%

Elég egyértelmű jelei vannak: a rossz tartási körülmények és a felelőtlen gazda miatt a kan fedezni tudja a szukát.

Miért nem zárod külön tüzelés idejére a kutyádat? Miért nem ivartalaníttatod? Miért nem tudod te bevinni az állatorvoshoz?

2017. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
hét itt nem a szomszéd az egyetlen aki nem figyel a kutyájára.
2017. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Na jó! Az ócsárolást szerintem most fejezzük be! Mint azt elmondtam nem volt még kislány kutyám. Tudom nagyon jól hogy ez nem csak a szomszéd hibája. De bezárni nem tudom a kutyát és a házba se tudom bevinni meg a kisbabám mellé nem engedem be a kutyát. És ez szerintem érthető! Bevinni az állatorvoshoz nem tudom mert itt a faluba nincsen állatorvosi rendelő,és mivel nincs jogosítványom és a férjem sincs itthon így nem tudom bevinni. Köszönöm a válaszokat! De én csak segítséget szerettem volna kérni. És nem pedig azt hogy most mindenki nekem támadjon!
2017. júl. 25. 16:46
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
ja így már érthető te is a primitív "az csak egy kutya" "gazdik" táborát gyarapítod, gondolom kistestű kutya és télen nyáron kint van szerencsétlen, a sétáltatás álom és maradékon él. amúgy be ne vidd a gyerek mellé még el kap tőle valamit (a kutya).
2017. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!