Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jelei vannak ha a...

Milyen jelei vannak ha a kiskutyám vemhes?

Figyelt kérdés
16-án kezdett el tüzelni. Nagyon félek hogy a szomszéd kutya felcsinálta. Van egy testvére,és most azt vettem észre hogy nem engedi közel magához. Folyton morog rá. Kérlek segítsetek gyorsan. Hívtam már 2 állarorvost is de nem tudnak kijönni megnézni.

2017. júl. 25. 15:59
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hát ez kész vicc. Nem értem mért kell rögtön olyan dolgokat mondani ami nem fedi a valóságot. Van egy gyönyörű kan akita kutyám,semmi baja nincs a kutyának rendes tápot kap mind a 2 kutya. Nem tartozok abba a csoportva hogy ez csak "egy kutya". Nagyon Szeretem a kutyákat és mihelyt észre veszek nála valami változást egyből viszem az állatorvoshoz! Csak jelenleg nem tudom ezt megoldani. És gondoltam kérek egy pár jótanácsot a kedves emberektől! Amugy meg a kiskutya bentt szokott lenni. De 3 hete megszületett az első kisbabám. Szerintem ezt azert meg lehet érteni.
2017. júl. 25. 16:55
 12/24 anonim ***** válasza:
57%
nem, egyáltalán nem értem. Ha gyerekem születne nem raknám ki, ahogy a testvéreimet sem raknám ki (mert olyan nekem mint egy testvér) és csak gratulálni tudok a kicsapott akitádhoz, ez tényleg pont az a fajta amit megéri kicsapni az udvarra (nekem is az van, tudom miről beszélek)
2017. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Összeragadás nélkül IS lehet vemhes.

Sőt, alvemhes is lehet...

2017. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Miért te a nagy akitát megfogod és beviszed a házba?? De most tényleg..kenelbe van minden nap setalni viszem meg minden. Nem kioktatást kertem meg ócsárolást. De én nem magyarázkodok senkinek. Reménykedtem benne hogy valami segítséget tudnátok nekem adni..de ahogy látom nem sikerül.

Az utolsó válaszolónak köszönöm szépen!

2017. júl. 25. 17:51
 15/24 anonim ***** válasza:
86%
igen bent van a házban, szomorú hogy ez ennyire meglepő neked.
2017. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Jó akmor tartsd a házba. Én kenelbe tartom a kutyát. Bármilyen meglepő dolog ez számodra.!!
2017. júl. 25. 18:10
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Kennelbe nem való huzamosabb ideig semmilyen kutya. Ideiglenes elzárásra való. Borzasztó lenne neked is ha egy öt négyzetméteres szobában élhetnéd az életedet.


De most arra lennék kíváncsi, hogy van egy felnőtt akita kanod és egy valamilyen fiatal szukád, és te attól félsz hogy a szomszéd kan fedezte be a szukát? A te kanod lesz az első ami rámászik. Ha pedig van kenneled, miért nem a szukát zárod be tüzelés idejére?

2017. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Neted van, mégsem használod. Fogalmad sincs milyen a tüzelés, mit kell ilyenkor tenni, eleve milyen a felelős kutyatartás. Van kennel és mégsem tudod külön zárni a szukát? Ez ugye most vicc? Vagy pedig csak hazudsz. Ha nem tudod a szukát megfelelően tartani, nem tudsz rá kellően vicyázni, akkor 1. miért kellett még egy kutya? 2. Miért nem ivartalaníttattad eddig?
2017. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
21%

Kedves kérdező!

Nem elég hogy te és a szomszédod is felelőtlenek vagytok, de a leírtak alapján cseszel a kutyáidra. Bármilyen a kutya, NEM KELL KIZÁRNI. Hidd el, nem fogsz belehalni ha beengeded a házba. A másik meg a kisbaba. Ha nem harcikutyád vagy vérebed van, nem fogja bántani. Nem kell agyonfélteni. A kutya családtag, nem csak úgy van hogy legyen. Én a helyedben vagy megtanulnék rendesen figyelni a kutyáimra és kezelni őket, vagy inkább átadnám olyannak aki képes rá. Köszöntem.

2017. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#19 mert a harci kutyák (akik alapból arra vannak szelektálva hogy az embert ne bántsák és régen dajkakutyák voltak) és a vérebek miért nem valóak gyerek mellé? Inkább a kistestű idegbeteg vakarcsok nem valóak. No meg szocializáció nélkül semmilyen kutya.
2017. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!